Mobil Dünyası

Sınırsız Toplu Whatsapp Mesaj Gönderme (Teknoltan)

Nedir bu whatsapp toplu mesaj gönderme olayı ?

Sınırsız Toplu Whatsapp Mesaj Gönderme (Teknoltan)
Siz değerli okurlarımızın da bildiği üzere whatsapp üzerinden rehberinizdeki kişilere (250) kişi ile sınırlı olmak üzere toplu olarak mesaj gönderebiliyorsunuz.

Ancak reklamcılık / bilgilendirme vb. alanlarda binlerce milyonlarca bu özellikten faydanlanmak pek mümkün değildir. Çünkü numaraların hepsini telefonunuza kayıt etmeniz bi hayli zor olacaktır. Ve 250 kişiye gönderme ile sınırlı olacaktır.

Teknoltan.com firması bu konuda bizlere çok daha gelişmiş bir hizmet programı sunmakta.

Program ile numaraları telefonunuza veya bir başka yere kayıt etmeye gerek duymadan , toplu olarak sınırsızca , binlerce , milyonlarca kullanıcıya whatsapp üzerinden toplu olarak mesajınızı iletebilirsiniz.

Gelişmiş whatsapp toplu mesaj gönderme programı ile numaraları kopyalayıp alt alta olacak şekilde programa yapıştırıp mesajınızı yazıyorsunuz ve gönder butonuna tıkladıktan sonra mesajınız hızlı bir şekilde tüm numaralara ulaştırılıyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Kampçılar İçin Hayatı Kolaylaştıracak Mobil Uygulamalar

Peki neden whatsapp toplu mesaj ?

Toplu sms dönemi bitti bitecek diyebileceğimiz bir döneme girmiştir. Gerek hukuksal değişiklikler nedeni ile şartların zorlaşması gerekse artık başlıklı SMS’lerin gönderilen kişilerce dikkate alınmaması ve hatta hiç okunmadan silinmesi nedeni ile whatsapp toplu mesaj burada ön plana çıkmaktadır.

Whatsapp üzerinden müşterilerinize / kullanıcılarınıza / kişilere mesaj gönderdiğiniz zaman SMS ‘e nazaran geri dönüşler %90  daha yüksektir.

Satışınızı yaptığınız ürünleri / kampanyaları / duyuruları / bilgilendirme mesajlarınızı whatsapp toplu mesaj yöntemi ile ilettiğinizde firmanızı / kuruluşunuzu  1 adım öne taşıyacak ve çok daha fazla geri dönüş sağlayabileceksiniz.

Program tüm Windows tabanlı işletim sistemlerinde hiçbir ek yazılıma ihtiyaç duymadan sorunsuz ve stabil olarak çalışmaktadır.

Programı oldukça uygun fiyatlara satın alabilir  sizlerde kazanmaya , kazancınızı katlamaya başlayabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Influencer Marketing Nedir? Influencer Marketing Nasıl Yapılır?

Lisanslar haftalık, aylık ve yıllık olarak satılmakta olup TEKNOLTAN firmasının 7/24 desteği mevcuttur.

Satın alma ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki telefon numarasından irtibata geçiniz :

Telefon :  0422 311 12 00

Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme

Başa dön tuşu
Kapalı