hosting

Silkroad Online Oyunu Nedir? En İyi Private Serverlar Hakkında Bilgi

”Forex”

Bilgisayar, bilgisayar olalı internet ve ardından oyunlarla gelişimini sağladı. Burası kuşkusuz! Özellikle internetin gelişimiyle birlikte, bilgisayarlar hakkında gelişim sağlayan ve bunu ticaretini sağlayan o kadar çok şirket var ki artık internet de kendini geliştirmeye başladı.

2000’lerin ortalarından itibaren, başlayan online oyun sektörü, internetin bel kemiği olmaya aday oldu. Bu alanda da öyle bir oyun çıktı ki bilgisayarla haşır meşir olanın dışındaki insanları bile etkilemeyi başardı. Yıllardır oynamaktan bıkmadığımız Silkroad, online oyun sektörüne farklı bir bakış açısı getirdi.

 Silkroad Online Oyunu Nedir? En İyi Private Serverlar Hakkında Bilgi

Silkroad Oyunu Nedir? Kısaca

Silkroad online internet oyunu yıllardır oynanan ve halen oynanmaya devam edilen köklü, devrim getiren en kaliteli oyunlardan biridir. Oyun içeriği ise ipek yoluyla ilgili. İpek yolunu bilmeyen yoktur. Yüzyıllardır ticaret için kullanılan bu yolda kervanlar, yol boyunca hanlar, kervansaraylar ve bu zenginliğin içinde bir de bunu alt etme isteyen veya bundan pay elde etmek isteyen hırsız avcılarla doludur. Oyun da tam da bununla ilgili. Hunter yani avcılarla ilgilidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
En İyi 6 Kaçış Oyunu (Escape)
İLGİLİ İÇERİKLER

Sürükleyici, merak uyandırıcı olmasıyla birlikte, oyunda seviye atlamak zevk veriyor. Ayrıca, oyunda seviye atlarken, sıkılmıyor olmanızın yanında birçok seviyesi olması ve bunun uçsuz olması, ayrıca bir önem taşıyor.  Belli bir seviyeye ulaşınca, meslek seçimi yapabiliyor ve buna göre kurgulanan oyunda serüvene başlıyorsunuz.

İpek yolunda geçiyor olması, ülkemiz adına da bu oyundan esintiler görmeniz mümkün. Çünkü ipek yolu bildiğiniz gibi İstanbul’dan da geçiyor. Bu sayede oynarken, yabancılık çekmiyor olacağınızı şimdiden söyleyeyim.

Silkroad Oyunu Grafikleri ve Serverları Hakkında Bilgi

 Silkroad Online Oyunu Nedir? En İyi Private Serverlar Hakkında Bilgi

Silkroad, esi bir oyun ama sürekli geliştirilen bir oyun. Bununla birlikte, deneyimleri sayesinde oyun, kendini sürekli yeniliyor. Halen en çok oynanan ve merak edilen oyunlardan biridir. Bu talep doğrultusunda, oyun için en iyi grafikler kurgulanıyor. Grafiklerin böylesi iyi şekilde olmasından dolayı, oyunun boyutu da buna göre yüksektir.

Oyunun yüksek boyutta olması ve iyi grafikler kullanmasından dolayı, oyun için kullanılan serverların en iyi şekilde hizmet veriyor olması gerekiyor. Yani bu oyunu oynarken ve tadını en iyi şekilde çıkarmak için en iyi serverları kullanarak oynamanız gerekiyor.

Silkroad Private Server Nedir?

Silkroad private server, silkroad oyunu için kullanılan serverdır. En hızlısıdır. Bu serverlar hakkında daha fazla detay ve listelerini görmek için bu yazımızda da bize destek olan ve Türkiye’nin en büyük Silkroad Private Server Forumu www.maxgame.org/forum adresine bir göz atmanızı öneririm. Ayrıca, silkroad vsro ile ilgili de detaylar kurulum konularına erişebilirsiniz. Bu forumda ayrıca, genel konularda işlenmektedir.

 Silkroad Online Oyunu Nedir? En İyi Private Serverlar Hakkında Bilgi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Son Yılların En Korkunç Korku Oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu