Teknoloji

SD Kartta Kaybolan Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

Gelişen teknoloji cihaz artışını ve dijitalleşmeyi yanında getirdi. Eskiden analog olan birçok alanda artık dijital öğeler öne çıkmaya başladı. Bu hem performans artırıcı hem de çağ atlatıcı bir durumda. Oda büyüklüğündeki bilgisayar ve veri saklama donanımları yerini tırnak boyutundaki SD kartlara bıraktı. Fotoğraf makinelerinde, akıllı telefonlarda, video kameralarda yer kaplamayan ve yüksek hafızaya sahip SD kartlar kullanılıyor.

SD Kartta Kaybolan Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

Sadece cep telefonlarında değil kamera olan her cihaz örneğin Go Pro benzeri aksiyon kameraları ya da dronelarda da görüntüleri kayıt altına almak için SD kart kartlardan yararlanılıyor. SD kartlar kolayca sökülüp takılabildiği için verilerinizi saklayıp kartın kapasitesi dolduğunda yeni bir kartı cihazınıza yerleştirerek depolama işleminize yani fotoğraf, video ve dosyalarınızı saklamaya devam edebiliyorsunuz.

İLGİLİ BİLGİ:
Bilgi İşlemin Hayatımızdaki Yeri

Tabi bazen başımıza üzücü istemediğimiz durumlar da gelebiliyor. SD kartımız bozulduğu ya da verileri yanlışlıkla sildiğimiz durumlarda panic yapmaya gerek yok. EaseUS şirketinin üretmiş olduğu tüm dünyada sevilerek ve güvenle kullanılan EaseUS Data Recovery Wizard Free programı ile kaybolan dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Üstelik programı indirmek yüklemek ve 2 GB’ta kadar veri kurtarmak tamamen ücretsiz. 2 GB’lık hakkınızı almak için programı sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız yeterli.

EaseUS Data Recovery Wizard Free Genel Özellikleri

  • FAT(FAT12,FAT16,FAT32),exFAT,NTFS,NTFS5,ext2/ext3,HFS+,ReFS dosya biçimlerini destekler
  • SD kartınızdaki fotoğraf, video, rehber, müzik, ofis belgeleri ve e-posta gibi dosyaları kurtarabilir
  • Kurtarma yaptığınızda ön izleme olarak kurtarmadan önce dosyaları görebilirsiniz.
  • Samsung, Integral, Sandisk, Kingston, PNY, Panasonic, Lexar, Verbatim, Sony, Fujifilm gibi markaların ürettiği kartları destekler
İLGİLİ BİLGİ:
Bilgisayarınızda Olması Gereken Ücretsiz 10 Program

SD Karttan Dosya Kurtarma İşlemi Nasıl Yapılır?

EaseUS Data Recovery Wizard Free programının son sürümünü PC ya da Mac için buradaki linkten indirin: https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm

İndirdikten sonra bilgisayarınıza yükleyip çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki gibi harici diskinizi seçmenize yarayan bir ekran gelecek ordan SD kartınızı bilgisayara takıp kartınızın sürücü harfini seçin.

SD Kartta Kaybolan Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

Taramak istediğiniz SD kartınızı seçtikten sonra alt kısımda bulunan TARA düğmesine tıklayıp tarama işlemini başlatın.

SD Kartta Kaybolan Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

Tarama işlemi biraz zamanınızı alabilir sabırla bekleyin. Sonrasında aşağıdaki gibi sonuçların yer aldığı ekran açılacak. Bu ekranda kurtarmak istediğiniz dosyaları yanlarındaki kutucukları işaretleyip seçin. Sonra alttaki KURTAR butonuna tıklayıp bilgisayarınıza gönderin. Hepsi bu kadar basit.

SD Kartta Kaybolan Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

EaseUS 14. Yılına Özel iPhone 8 Kazandırıyor

Ayrıca program size iPhone 8 kazanma şansı da sağlıyor. 23 Ağustos 2018 tarihine kadar video çekip aşağıdaki adresten katılım sağlamanız durumunda ödülü kazanma şansı da yakalıyorsunuz. Kampanya süresince toplanan para yoksul çocukların eğitimi için EaseUS tarafından bağışlanacak.

İLGİLİ BİLGİ:
VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?

SD Kartta Kaybolan Verilerinizi Ücretsiz Kurtarın

Siz de yoksul çocukların eğitimi için destek olabilirsiniz, aynı zamanda %50’ye varan indirimle programları satın alabilirsiniz. Yarışmaya Katıl: https://www.easeus.com/campaign/anniversary-2018.php


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı