hosting

Safir Hasta Yatakları

Hasta yatağı söz konusu olduğunda her ne kadar birçoğumuzun aklına standart donanımlı bir ürün gelse de günümüzde her hastanın ihtiyacını göre kişiselleştirilmiş bir yatak söz konu olmaktadır. Yani hayatını yatağa bağlı geçirme durumu olan bir hasta ile vücudunda kırıkları olan veya ilaç tedavisi alması gereken bir hastanın bakımı oldukça farklı olmaktadır. Aksi bir durumda hastanın bakımı zorlaşabilmekte ve beklenmedik durumlar da yaşanabilmektedir.

Safir Hasta Yatakları

Hasta yatağı kiralama durumlarında yatağın yer ile olan mesafesinin ve duruş-oturuş şeklinin ayarlanabilmesi hastanın kaliteli yaşamı oldukça önemli ayrıntılar olmaktadır. Her karyola farklı fonksiyonlara sahip olması hasta için maksimum faydayı sağlamakta ve iyileşme sürecini de hızlandırmaktadır.  Özelliklerinin farklı olmasının en önemli sebeplerinden biri ise hastaya ihtiyaç duyduğu hareket alanın sağlanmasıdır. Uzun süre yatarak dinlenme ve tedavi görme süreci hastalarda bir takım tahriş ve yaralara sebebiyet verebilmektedir. Bunun önüne geçilebilmesi ise hastanın hem beden hem de ruh sağlığı için son derece büyük bir önem arz etmektedir. Bu nedenle hareket etmesi önerilen hastaların hareket fonksiyonu bulunmayan bir yatak tercih etmeleri yanlış olacaktır. Hem oturmaları hem de yataktan belirli aralıklarla kalkıp hareket etmelerine yardımcı olabilecek bir tercih yapılması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Organik Kedi Kumu Nedir? Nasıl Seçilmeli ve Nereden Alınır?

Havalı yatak ve kiralık hasta yatağı daha kritik bir tedavi sürecinde olan hastaların  farklı ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Örneğin serum alımı, tuvalet ihtiyacı, hastanın taşınabilmesi vb. daha birçok durum hastanın yaşam fonksiyonları için kritik uygulamalardır. Böyle bir durumda ise hastanın ihtiyaçlarına göre daha hassas yataklar tercih edilmelidir.

İLGİLİ İÇERİKLER

Safir Hasta Yatakları Safir Hasta Yatakları

Hasta karyolası kiralama veya havalı hasta yatağı satın alırken söz konusu firmanın gerçek bir uzman olduğundan ve hasta bakımının hassasiyeti açısından duyarlı bir firma olduğundan emin olmanızı tavsiye ederiz. Safir Hasta Yatakları ailesi olarak tüm süreçlerimizde memnuniyet ve çözüm odaklı bir iş süreci izlemekteyiz. En hassas noktamız olan sağlık söz konusu olduğunda her birey en iyi bakımı ve özveriyi hak etmektedir. Bu misyon ile ilerleyerek tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlere en doğru hizmeti verebilmek için  çalışmaktayız.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu