Keşfet

Rubenis Klima Bakım ve Onarım Servisi

İklimlendirme teknolojileri alanında İstanbul’ da en çok tercih edilen markaların başında gelen Rubenis’in birbirinden kaliteli ve özellikli tüm klima modelleri için profesyonel servis desteği en uygun şekilde sunuluyor. Uzman kadrosu, dinamik hizmet yapısı ve güncel teknolojik servis altyapısı ile Rubenis Servis merkezi, tüm Rubenis markalı klimaların kurulum, periyodik bakım ve arıza gibi temel gereksinimlerine yönelik olarak kurumsal altyapıda profesyonel hizmetler sunuyor.

Rubenis Klima Bakım ve Onarım Servisi

Her ürüne ilişkin bilgi ve deneyim sahibi olan uzman teknik personellerin görev aldığı hizmetlerde, maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma gerçekleştiriliyor. Her hizmette edinen deneyim ile birlikte teknik olarak düzenli eğitim seminerlerine katılım gerçekleştirilmesi servis bünyesindeki tüm teknik personellerin her zaman güncellenen bilgi ve deneyime sahip olmasını sağlıyor.

İLGİLİ BİLGİ:
Adblue İptal Nasıl Yapılır?

Bu çalışma anlayışı dahilinde de Rubenis markalı klimalardaki en komplike sorunlar için dahi hızlı ve kaliteli çözümlerin oluşturulması mümkün oluyor. Özellikle de yerine servis hizmeti ve İstanbul geneline yayılan mobil servis araçları ile zaman konusunda tüketicilerin yaşayabilecekleri kayıpların en minimum seviyede tutulmasını sağlıyor.

Günün her saatinde aranabilen ve yetkili bir bir personel ile iletişim kurulabilen iletişim hattı ile de tüketicilerinin tüm sorunları için anlık olarak yanıt verebilme potansiyelinin bulunmasını sağlıyor. Rubenis Servis merkezi tarafından sunulan tüm bakım ve onarım çalışmalarına yönelik olarak garanti desteğinin veriliyor olması da son derece güvenilir bir özel klima servis hizmetinden yararlanılmasına imkan veriyor.

WEB: Rubklima.com

İçeriğimizi Değerlendirin!Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı