Hosting

Rotring 500 Kalem Özellikleri

roatring 500

İnsan hayatında önemli olan araç gereçler araç gereçler arasında yer alan kalem gündelik yaşamın birçok alanında kullanılıyor . Gerek eğitim öğretim gerek iş yaşamı gerekse evde ufak bir not almak için dahi kalene ihtiyaç duyuluyor .

Rotring markalı kalemler uzun yıllardır sağlamlığıyla biliniyor . Altıgen olarak tasarlanmış olan rotring 500 uzun kullanım sonucu parmak ağrımalarına engel olarak performansı bir hayli etkiliyor . Arkasında bulunan silgi ise iz bırakmayan kaliteli ürünlerden oluşuyor . Bu sayede yanlışlık yapıldığı takdirde kolay bir şekilde düzeltme imkanı sunuyor . Köşeli yapısı aynı zamanda konulan yerde düşmeyi engelliyor ve sabit duruyor.

Rotring 500 Kalem Fiyatları 

Rotring 500 kalemler sağlamlığı ile ön plana çıkıyor ve bu sayede uzun yıllar kullanım sağlıyor.  Aynı zamanda farklı uç seçenekleriyle hassas çizimler için uygun olabiliyor. Orijinal kalem olması burada büyük önem arz ediyor . Sizler rotring 500 versatil kalemlere sahip olmak için https://www.guvensanat.com/rotring-versatil-kalem-n500-07mm-siyah sitesini ziyaret ederek güvenle alışveriş yapabilirsiniz .

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
close