PUBG Mobile Dünyayı Kasıp Kavuruyor

tabletadam

Son yıllarda dünya genelinde en çok oynanan oyunlardan biri tartışmasız PUBG Mobile. Her yaş grubundan hem kadın hem erkek kullanıcılar arasında son derece popüler olan PUBG kendine has oyuncu kitlesi ile dikkat çekmektedir. Hem mobil cihazlarda hem de bilgisayarda oynanabilmesi PUBG’nin popülaritesinin ardında yatan nedenlerden biridir. Bunun yanı sıra diğer önemli bir neden de oyuna sürekli olarak yeni güncellemeler gelmesi ve bu sayede oyuncu kitlesinin ilgisinin canlı tutulmasıdır. PUBG’nin üç farklı versiyonu bulunmakta olup bunlar mobil cihazlarda kullanılan mobil sürüm, bilgisayarda desteklenen PC sürümü ve yine bilgisayarda desteklenen ancak daha düşük grafik özelliklerine ve sistem gereksinimlerine sahip olan PUBG Lite versiyonlarıdır. Farklı versiyonlar olması oyunculara istedikleri seçimi yapma şansı vermekte ve oyunun süregelen popülaritesine önemli katkı sağlamaktadır.

PUBG versiyonlarının tümünde oyuncular oyun içi sesli konuşma özelliğini kullanabilirler. Bu sayede oyunlarını oynarken aynı zamanda sohbet etme ve sosyalleşme imkanı da bulabilirler. Popülerliği giderek artan bir hayatta kalma oyunu olan PUBG’de oyuncular oyun başlamadan önce bir lobide toplanırlar. Oyun başladığında uçaktaki yerlerini alırlar ve seçtikleri haritadaki belirli bir rotayı boydan boya geçen uçaktan istedikleri zaman atlarlar. Haritada düştükleri bölgede bulunan evlerde ve depolarda bulunan silahları ve mühimmatları lootlayıp rakipleri ile mücadelelerinde ellerini güçlendirecek donanıma sahip olmayı hedeflerler. Oyuncular haritanın farklı yerlerine inen rakipleri ile mücadele ederek bu Survivor oyununun sonunda hayatta kalan tek kişi olmaya çalışırlar.

Bedava PUBG Mobile UC Almanın Yolları

Dünya genelinde PUBG oynayan milyonlarca oyuncu oyun keyfini artırmak ve oyun için satın alımlar yaparak rakiplerine karşı avantajlı hale geçmek için oyun içi sanal para olan UC’yi kullanırlar. Ancak UC’nin gerçek para ile alınabiliyor olması bazı oyuncular için zorlayıcı bir durumdur. Bu aşamada devreye giren Tablet Adam web sitesindeki PUBG Mobile UC hilesi APK sayesinde oyuncular diledikleri kadar UC sahibi olabilirler. Sınırsız UC sahibi olmak için tabletadam.com Oyun İndir kısmında PUBG Mobile UC hilesi APK indirmek yeterlidir.

PUBG dünya genelinde ücretsiz oyunlar kategorisinde en çok kullanıcıya sahip olan oyundur. PUBG’de oyun içi sanal para olan UC ile silah, kıyafet ve çeşitli ekipmanlar satın alınabilir. Kullanıcılar UC satın almak için gerçek para kullanabilirler. Ya da Tablet Adam üzerinden PUBG Mobile UC hilesi APK indirerek herhangi bir ücret ödemeden sınırsız UC sahibi olabilirler.

PUBG Mobile Lite, PUBG Mobile’ın daha küçük boyutlu ve daha düşük RAM kullanan cihazlarla uyumlu bir sürümüdür. PUBG Mobile Lite Unreal Engine 4 ile inşa edilmiş olup dünya çapında milyonlar tarafından oynanmaktadır. Son derece hızlı tempoda maçların gerçekleştiği PUBG Mobile Lite’ta daha küçük bir harita bulunmakla birlikte mücadeleler en az PUBG Mobile kadar heyecan vericidir. PUBG Mobile Lite’ta da oyun içerisindeki silah skini, Winner Pass, araba skini ve diğer satın alımlar için BC denilen oyun içi sanal para kullanılır.

PUBG Mobile Lite oyuncularına yönelik olarak çıkarılan birkaç genel hile vardır ve oyuncuların büyük kısmı bu hileleri kullanmaktadır. Genelde oyun parası ve nişan alma hilesi olarak da bilinen PUBG Mobile Lite hilelerinde anti-ban, aimbot ve sınırsız otomatik nişan alma özellikleri de bulunabilir.

Tablet Adam PUBG Severlerin Buluşma Noktası

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren bir teknoloji platformu olan Tablet Adam sunduğu hizmetlerle kullanıcılarının oyun zevkini artırmaya odaklanmaktadır. Yüksek kalitedeki hizmetleri yenilikçi anlayışı ile aynı potada eriten Tablet Adam PUBG severlerin PUBG Mobile UC Hilesi APK indirmek ve sınırsız UC sahibi olmak için başvurduğu ilk adrestir.

PUBG Mobile UC hilesi APK indirecek olan oyuncuların mobil cihazlarında PUBG Mobile bulunmuyorsa öncelikle tabletadam.com adresindeki oyun indir kısmından PUBG Mobile oyununu indirmeleri gerekir. Daha sonra PUBG Mobile UC hilesi APK Hemen İndir butonuna tıklayarak indirebilirler. Android işletim sistemine sahip cihazlarda, APK dosyası indirilmeden önce “bilinmeyen kaynaklara izin ver” seçilmediği takdirde hile aktif hale gelmez. Bu işlemin ardından APK dosyasına tıklanarak kolaylıkla kurulum yapılabilir. Kurulum ya da hilenin çalıştırılması aşamasında sorun yaşandığı takdirde kullanıcılar Tablet Adam web sitesinde bulunan kurulum videosunu izleyip tüm adımları uygulayarak sorunu çözümleyebilirler. PUBG Mobile Lite BC hilesi kurulumu yapacak kullanıcıların da aynı süreçleri tamamlamaları gerekir.

Oyun içi ekipmanların alınması için PUBG Mobile Lite BC hilesi son derece büyük önem taşır. Oyun içerisindeki karakterlerin özelleştirilmesini sağlayan ekipmanlar bu sanal paranın kullanılması ile alınabilir. Oyuncular sanal para harcayarak aldıkları silah, kıyafet gibi ürünlere son derece büyük ilgi göstermektedirler. Tablet Adam PUBG Mobile Lite BC hilesi ile kullanıcılar oyun içerisindeki ekipmanları ve kıyafetleri herhangi bir ücret ödemeden satın alma imkanını elde edebilirler.

Tablet Adam güvenilirliği ve kaliteli hizmetleri ile ön plana çıkan bir site olduğundan bu avantajlardan yararlanmak ve oyun zevkini artırmak isteyen kullanıcıların ilk tercihi haline gelmeye devam etmektedir.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu