Proxy Nerelerde Kullanılır? Nereden Satın Alınır?

proxy nerede kullanilir

Proxy satın al gibi bir düşünce aklınızdan geçiyor ise ilk olarak Proxy tanımını iyi bilmeniz gerekmektedir.

Proxy özet olarak; internet üzerinden bağlanmak istenilen servis ya da sistem ile sizin bağlantınızı sağlayan server şeklinde tanımlanabilmektedir. Bu server bağlantı sağlarken sunucu kimliği ve IP adresini tamamıyla gizlemektedir.

Bu da kimliğiniz açığa çıkmadan güvenli bir şekilde işlem yapabileceğinizi göstermektedir.

Proxy Nerelerde Kullanılır?

Yalnızca Proxy kullanarak erişimin yasaklandığı bir web siteye kolay bir şekilde erişilebilmekte ya da herhangi bir yasaklı sosyal medya platformuna girilebilmektedir.

Ayrıca sitemizde yer alan Metin2 Proxy satın al butonu sayesinde herhangi bir oyuna giriş sırasında IP adres limitini dert etmenize gerek kalmamaktadır.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bu buton aynı bilgisayar üzerinden birden fazla sayıdaki IP adresine girişi mümkün kılmaktadır. Tüm bunlara ek olarak Proxy ile web sitesinde birden fazla IP ile giriş yaparak fazla hit gösterilebilmekte ve SEO çalışmalarına olumlu etkide bulunulabilmektedir.

Proxy Teslim Edilmesi ve Kurulumu Nasıldır?

proxy nedir nerden 1

Proxy IP adresi satın alır iken seçilen platforma uygun olarak kurulumu yapılmaktadır. Bu nedenle satın alınan Proxy IP adresi genel olarak mesai saatleri içinde bir ya da iki saate teslim edilmektedir.

Mobil Proxy satın al butonuna tıklanarak sipariş verilen server kurulum ise sizlere son derece kolaylık sağlayacaktır. Herhangi bir teknik kurulum bilgisi gerektirmeyen Proxy, kendi programları ya da kullanılan özel programlar üzerindeki IP, kullanıcı adı ve port bilgisi yazılarak kurulabilmektedir.

Verilen tüm Proxy hizmetleri yalnızca tek bir dedicated şeklinde sunulmaktadır. Bir IP üzerine birden fazla Proxy açılmamakta ve bu sayede IP hesapları kullanıcılara özel olmaktadır.

Proxy Kullanım Amacı Nedir?

Proxy server kullanımının genel amacı, bilgisayar ile web sitesi arasında bir filtreleme ya da kısıtlama sağlamaktır. Bilgisayara kurulan bir Proxy ağı ile o bilgisayardan belli başlı sitelere giriş tamamen yasaklanabilmekte ya da yavaşlatılabilmektedir.

Bunun yanı sıra var olan bir aktif Proxy engelini açmak da mümkündür. Türkiye sınırları içerisinde erişimi olmayan ya da kısıtlı olan sitelere girişin sağlanabilmesi için Proxy sunucularını kullanmak önemlidir.

Proxy Genel Özellikleri Nelerdir?

Hemen bir Proxy server satın alarak kaçırılmayacak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Proxy hizmetlerimizin hepsinde HTTPS, Socks5 ve Socks4 desteği sunulmaktadır. Tüm hizmetlerimiz kişiye özgüdür. Bu nedenle bir kişiye atanan IP adresi başka bir kişi ile paylaşılmamaktadır.

Çoklu lokasyon desteği ile birden fazla sayıdaki lokasyonlarda Proxy hizmeti verilmektedir. Bir Proxy sunucu satın alırken size en yakın konumdaki hizmetten yararlanabilirsiniz. Ayrıca güçlü network kapasitesi ile dikkat çeken Proxy sunucusu, 1 Gbps network bağlantısı barındırmaktadır.

Bu nedenle sunucudan kaynaklanan herhangi bir arıza yaşanmamaktadır. Siz de hemen Proxy sunucu hizmetinden yararlanmak ister iseniz https://aktifproxy.com/ linkine giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu