Keşfet

Programtr.Net

Programtr.net sitesi güncel uygulamaları takip edip kullanıcılarıyla paylaşır ana teması indir içeriği olduğu için bir çok uygulama ve oyunları indirmenize yardımcı olur.

2019 yılının en iyi uygulama ve oyunları listesi mevcut olup bunları en iyi şekilde kategorilere alarak ayarlanmış Kullanıcılar aradığı oyun ve uygulamaları en hızlı şekilde bulabilirler

Oyun teknolojisinin gelişmesiyle beraber mobil ve masaüstü bilgisayarlarda hızlı bir şekilde oyun oynamak için indirmeniz gerekmektedir. ProgramTR sizlere oyun indirme konusunda yardımcı olmaktadır. Sitemize girerek Oyun indir bölümünden faydalanabilirsiniz.Programtr.Net

oyun indir

ProgramTR.net uygulama ve oyun içerikli binlerce uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Youtube Video indirme sitesi

Youtube video indir üzerinde yayınlanan bir çok videoyu bilgisayarınıza indirmenize imkan tanıyan uygulamadır.
Youtube üzerinde milyonlarca video bulunmaktadır. Bunlara ulaşmak tamamen arama özelliği kullanılarak ulaşılabilmektedir.

Beğendiğiniz videoların indirme linklerini kopyalayarak çeşitli videoları indirmenize yardımcı olacaktır. Sitemiz üzerinden sadece masaüstü bilgisayarınıza değil mobil cihazlar içinde video indirmeuygulamaları mevcuttur. Youtube videolarını sadece uygulama değil internet siteleri üzerinden çeviricileri kullanarak bir çok uzantıya dönüştürebilirsiniz.
Youtube üzerinden bir çok videoyu bilgisayarınıza indirmeye yarayan uygulama kdownloader bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:   Sağlınız Her Şeyden Önce Gelir

Zula indir

Zula Türk yapımı MMOFPS oyunu konusu içermektedir. Tamamen indirilmesi ücretsiz olup milyonlarca kişi tarafından beğeni ile oynanmaktadır. Zula sunucuları çok hızlı olduğu için bilgisayarlarınıza hızlı bir şekilde inebilir.

Zula konu olarak Türkiye sınırlarında geçmektedir. Türkiye içerisine sızmış yabancı ajanların hain planlarını bozmaya çalışacağımız oyun bir çok kullanıcı tarafından beğeni ile oynanmaktadır. Zula oyununda ki Türk kahraman DEMİR isimli kişiyi canlandıracağız amacımız Bordo Bereli askerimizle görevleri yerine getirmektir.
Zula çok oyunculu moduyla bir çok kişiyle online olarak rekabet etme onlarla yarışma imkanı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı