Keşfet

Poşet çeşitleri Nelerdir

Poşet çeşitleri Nelerdir

Poşet çeşitleri Nelerdir

Alışveriş ve üretimin gelişmesine paralel olarak ambalaj sektörü de hızlı gelişmektedir. Poşet konusunda da son yıllarda firmalardan farklı talepler gelmektedir. Eskiye oranla çok ciddi sayıda poşet çeşitleri fabrikalar tarafından üretilmektedir. Herkesin yakından bildiği Mağaza poşetleri, Market poşetleri haricinde bantlı poşetler, kilitli poşet çeşitleri, Bakliyat poşetleri, Elbise poşetleri gibi daha bir çok ürün grubu bulunmaktadır.

Market Poşeti Modelleri nelerdir?

Marketler diğer sektörlerden farklı olarak çok ciddi bir poşet ihtiyacının olduğu alandır. Atlete benzeyen görüntüsü ile Atlet poşet en çok tercih edilen üründür. Ayrıca hışır poşet denilen ürünlerde manav ve ekmek reyonlarında en çok kullanılan maliyeti düşük poşetlerdir. Marketler genelde Baskılı poşet yaptırmakta olup poşet üzerinden market ismi, logosu ve telefon bilgilerine yer verilmektedir. Marketler arasında neredeyse baskısız kullanan yok diyebiliriz. Reklam açısından en ekonomik çözüm yine bu poşetlerdir.

İLGİLİ BİLGİ:
En güzel damar sözler

Mağaza Poşetleri Nelerdir?

Mağazalar içinde satılan ürün niteliğine göre poşet talebi farklılaşmaktadır. El geçmeli poşetler bir çok mağazanın ürün grubuna hitap edebilmekte ve baskılı şekilde üretilebilmektedir. Yine takviyeli poşet ürünleri de mağazacılık alanından en yaygın bilinen ve uzun yıllardır tercih edilen poşetlerdir. Mağazalar ayrıca poşet dışında bez çanta veya karton çanta kullanımını da yapabilmektedir.

Poşetler hangi sektör için olursa olsun ufak, orta ve büyük boylarda üretilebilmektedir. Hışır poşetler dahil bir çok poşete baskı kolaylıkla yapılabilmektedir. Baskının önemi kullananlar tarafından çok yakından bilinmektedir. Her ne kadar kısa vadede geri dönüşü yokmuş gibi görünse de hem kurumsal kimlik hem de ileriye dönük marka bilinirliği açısından son derece önemlidir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı