Keşfet

Po Automatic Sistemin Avantajlı Dünyası ile Tanışın, Araç Filonuzu Kontrol altına alın

PO automatic sisteminin Filo yönetimi ile sahip olduğunuz araçlar ülkenin her yerinde herhangi bir ücret ödemeden yakıt alımı yapma imkanına sahip oluyor. Bu sayede işletme sahipleri her gün personele yakıt ücreti ödemekle zaman kaybetmiyor ve aylık fatura sistemi sayesinde ödeme işlemlerini tek seferde yerine getiriyor. PO Automatic avantajlarından daha fazla haberdar olmak için https://www.kolayyakit.com.tr/automatic/ adresini muhakkak ziyaret edin. Gelişmiş otomasyon sistemi sayesinde Filo yönetim kontrolünü % 100 sağlayan bu düzeni hayatınıza geçirmek için daha fazla beklemeyin.

PO Automatic Sistem İşletme Sahiplerine Sunduğu Avantajlar

Po Automatic Sistemin Avantajlı Dünyası ile Tanışın, Araç Filonuzu Kontrol altına alın

Şimdi gelelim bu sistemin yani PO Automatic avantajlarından ve işletme sahiplerine sunduğu faydalardan bahsetmeye. Bu sistem sayesinde filolar; araç ve akaryakıt kullanım bilgilerine diledikleri zaman erişerek sürücüler üzerindeki denetimi arttırabilirler. Bunun yanı sıra sürücülerin yakıt tutarı ödeme gibi bir sorunları olmaz ve bu da aracın zaman kaybı yaşamadan yola devam etmesini sağlar. Filo sahipleri bu sayede hem yakıttan, hem de zamandan tasarruf etme imkanına erişirler. Böylece fatura kontrollerine ayıracakları zamanlarını daha önemli işler üzerinde harcarlar. Eğer siz de sistemin bu birbirinden faydalı avantajlarından mahrum kalmak istemiyorsanız https://www.kolayyakit.com.tr/automatic/ adresini ziyaret edin ve kaydınızı oluşturun.

İLGİLİ BİLGİ:
Sporium Spor Salonu ( Muğla / Merkez )

PO Automatic Raporlama Ve Fatura Sistemi

PO Automatic avantajlarından kısaca bahsettik daha detaylı bilgi için muhakkak https://www.kolayyakit.com.tr/automatic/ ziyaret etmenizi öneririz. Şimdi gelelim; bu sistemde yakıt ücretlerini nasıl öderim? Hangi aracın ne kadarlık yakıt kullandığına dair bilgi sahibi olmam mümkün mü gibi bir takım sorularınızı cevaplamaya. Alınan yakıtın ödeme işlemini araç şoförü yapmaz. Yakıt bilgileri zaten istasyon kontrol ünitesine direk olarak aktarıldığı için bilgiler bir yazıcı aracılığı ile basılır ve fiş şoföre teslim edilir. Bu fiş sadece bilgi amaçlı olup fatura yerine kullanılmaz. Fatura bilgileri otomatik olarak bilgisayar üzerinden yakıt bilgileri ile birlikte istasyona aktarılır. Daha sonra bu faturalar mail ya da PTT/Kargo yolu ile araç sahibine iletilir. Bu işlem her 15 günde bir yapılır.

İLGİLİ BİLGİ:
Libelle Temizlik Robotu ve Süpürge Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı