Keşfet

Pizza Kutusu Nedir, Ne İşe Yarar?

Fastfood zincirlerinin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle masa başı çalışanlar ya da yemek yemek için dışarıya çıkmaya vakti olmayan birçok kişi, evlerine ya da ofislerine sipariş vermeyi tercih ediyor. Hal böyle olunca firmalar da harekete geçti ve markaların ihtiyaçlarına kutu bazında yanıt vermek adına üretim yapmaya başladılar. Pizza kutusu da üretimine devam edilen ve sektörde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden bir tanesidir.

Pizza Kutusu Nedir, Ne İşe Yarar?

Pizza ve benzeri gıdaları muhafaza etmek ve bu ürünlerin sunumunu daha taze yapabilmek adına tercih edilen kutu modellemesine pizza kutusu adı veriliyor.

Pizza kutuları, gıda sektöründe pizza satışı yapan ve dışarıya servis hizmeti sunan firmaların ihtiyaçlarından bir tanesidir. Pizza satışı yapan firmaların yanı sıra pide ve lahmacun satışı yapan adresler de bu kutulara ihtiyaç duyuyor. Ürün tazeliğinin korunmasının yanı sıra sunum konusunda da başarılı bir çalışma için bu tür detaylara her daim ihtiyaç olacaktır.

İLGİLİ BİLGİ:
Ambülans Uçak

Kaliteli oluklu mukavva kağıt ile birlikte pizzalarınızı daha sıcak servis etme fırsatına sahipsiniz ve bu detay da sizleri müşterilerinize karşı daha etkili bir firma haline getirecektir. Pizza kutusu kullanım alanları her geçen gün biraz daha genişliyor ve gıda sektörünün kıskacı altında olduğunu da belirtmekte fayda var.

Ebat Detayları

Ebat konusunda herhangi bir standart yok ve talepleriniz doğrultusunda uygun ölçeklendirme kusursuz bir şekilde yapılıyor. İhtiyacınız olan pizza kutusu modeline bağlı olarak da yapılanma değişiklik gösterecektir. Birçok firma genellikle benzer pizza kutularını tercih ediyor ancak çok şık tasarım örneklerinin olduğunu da bilmenizde fayda var. İstediğiniz boyutları iletmeniz halinde üretim kısa sürede başlayacaktır. Genellikle en az 100 olmak üzere sipariş geçiliyor ancak bu rakam değişiklik de gösterebilir.

İLGİLİ BİLGİ:
Hilbet Giriş Adresi Değişti

Pizza Kutusu Modelleri

Aşağıdaki modellere https://www.emsambalaj.com/urun/pizza-kutusu/ sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Klasik Kare Kutu: dikdörtgene yakın kare kutular, hazır gıda üreticilerinin en çok tercih ettiği ve en çok kullandığı modellemelerden bir tanesidir. Dışarıya siparişi daha kusursuz bir sunum ile ve daha sıcak bir şekilde müşterilerine iletebilmek adına bu modeli tercih ediyorlar. Ebat konusunda bir sınırlandırma bulunmuyor ve belirttiğiniz ebata uygu şekilde kutu hazırlanarak kısa sürede teslime diliyor.

Görsel olarak gayet tatmin edici ancak klasik bir modeldir fakat birçok firma bu modeli tercih ettiği için sektöre yeni adım atan firmalar da klasik olanı kabul ediyor. Tercih sizin dilerseniz farklı bir model talebinde de bulunabilirsiniz.

Üçgen Pizza Kutusu: 26x26x4 ebatlarında ve daha küçük pizzalar için tasalanan bu model sayesinde dilim ya da parça pizza satışını daha kusursuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üçgen pizza kutu, görsellik bakımında da klasik kare kutuya göre bir adım öndedir ve son dönemde birçok firma tarafından daha fazla tercih edildiğini görebiliyoruz.

İLGİLİ BİLGİ:
Günümüzün Popüleritesi: Dolgu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı