Pırlanta Tamtur

Yüzüklerde tek taş, beş taş modellerinin yanı sıra tamtur modelleri de büyük ilgi görmektedir. Pırlanta tamtur yüzük modelleri, altının iskelet yüzüğün üzerine pırlantaların sırayla dizilimi ile gerçekleşir. Kullanılan pırlanta karatı ve sayısı fiyata etki etmektedir.

Tamtur pırlantalar artık alyans olarak ta kullanılmaktadır. Kullanımı bakımından biraz hassasiyet gösterilmesi gereken bir mücevherdir. Bazen desenli olarak bazen farklı boyutlarda bazen de aynı boyutlardaki taşların dizilimi ile oluşur.

Pırlanta Yüzüklerde Tamtur Modeli

Bir halkanın etrafını art arda dizilmiş irili ufaklı taşların dizilimi ile meydana gelen modeldir. Klasik olan alyansların yerini büyük ölçüde almış durumdalar. Şık ve inanılmaz etkileyici bir görüntüye sahiptirler.

Pırlanta ve yüzük birleşiminde asla eskimeyen bir yadigâr veya antika bile denilecek takıdır. Yüzyıllar boyunca değerinden hiçbir şey kaybetmez. Klasik veya geleneksel olsanız dahi pırlantanın parlaklığı sizi etkisi altına alır. Ve reddetmeyeceğiniz bir hediye haline gelir.

Baget kesimlerinin yerine daha yumuşak hatlara sahip olan tasarımlar asaletinizi yansıtmakla görevini yerine getirmektedir. Şıklığınızı ve ışıltınızı her yerde sessiz bir şekilde yansıtabilirsiniz. Eğer bir pırlanta tamtur yüzük almak için modellerine bakmak isterseniz bıraktığımız https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tamtur-yuzukler linke göz atabilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu