Pırlanta Tamtur Modellerinde Yeni Tasarımlar

Pırlanta tamtur isim olarak değişik gelse de gösterişi gerçekten de göz alıcı görünüyor. Yüzük çerçevesinin tamamen pırlanta ile kaplı olmasından dolayı pırlanta tamtur adını alan bu yüzük modelinde her ortamda göz alıcı olmak ve farkındalık yaratmak mümkün. Parmağınızı ne tarafa çevirirseniz çevirin her yanı pırlanta taşlar ile kaplı oluyor. Yalnızca evli bayanlar tarafından değil bekâr bayanlar tarafından da tercih ediliyor.

Pırlanta Tamtur Modellerinde Yeni Tasarımlar

Eğer sevdiklerinize özel günlerde bir hediye almak ve onu dünyanın en mutlu insanı yapmak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle pırlanta tamtur olmalı Küçük ve orta boyda pırlanta taşları ile süslenen bu yüzüklerde pırlanta boyutunu ve yüzük çapını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Pırlanta Tamtur Yüzük Fiyatları

Pırlanta tamtur yüzük fiyatları diğer yüzüklere göre biraz daha pahalı olsa da çok daha fazla talep görüyor. Alyans kategorisinde yer alan bu yüzüklerde fiyat durumu yüzüğün çapına göre ve kullanılan pırlanta taş özelliğine göre farklılık gösteriyor. Sizler de https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-tamtur-yuzukler sitesinden pırlanta tamtur yüzük satın alabilirsiniz.

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu