Kitap

Pearson Yayınları Çocuk Kitapları ile Sağlıklı Çocuk Gelişimi

Çocuk kitaplarının, çocuk gelişimi üzerinde katkısı büyüktür. Pearson çocuk kitapları ile çocuğunuza temelden kitap okuma sevgisi kazandırın. Çocuğunuzun kişisel gelişimine destek vereceğiniz gibi hayal dünyasını da geliştirin. Birbirinden eğlenceli ve öğüt veren öykülerin hepsi yayınevi kalitesinde, sizlere sunuluyor. Özel baskı ve kaliteli basım tekniği ile hazırlanan kitaplar ile çocuklarınız kendini eğlenceli bir dünyada bulacak.

 Pearson Yayınları Çocuk Kitapları ile Sağlıklı Çocuk Gelişimi

Eğitici ve Öğretici Çocuk Kitapları Pearson Yayınlarında

Çocuk kitaplarının eğitici olmasının yanı sıra renkli ve büyük baskılı olması da çok önemlidir. Pearson Yayınları ile çocuklarınız hem kitaptan zevk alır hem de görsel çizgilerden oluşan kitaplar ile hayal dünyasını geliştirir. Çocukların ilgisini çekecek konular ve sevimli karakterler yayınevi tarafından çocukların anlayacağı dil kullanılarak hazırlanıyor. Çocuklarınız ile kaliteli bir zaman geçirecek ve onlara kitap okuma sevgisini de aşılayacaksınız.

Pearson Yayınları ile Eğitici Çocuk Kitapları

Eğitici kitaplar arasında bebekler için hazırlanan özel kitapları da bulabilirsiniz. Bebeğinizin söylediklerinizi anlamaya başladığı an itibariyle onlara kitap okumanız gerekir. Bebekler ilk başlarda okuduklarınıza tepki vermez. Zamanla kelime haznelerinin gelişmesine yardımcı olur ve bebeklerinizin daha hızlı konuşmasını da sağlarsınız. Küçük yaşlarda farklı kelimeleri duyacak ve öğrenecekleri için ileri yaşlarda daha düzgün cümleler kurarlar.

Çocuklar için Eğitici Kitaplar

Çocukların hayal güçlerini geliştiren kitaplar ile küçük yaşlarda çocuğunuzun karakterini de güçlendirirsiniz. Çocukların ilgisini çeken konulardan oluşan kitaplarla çocuğunuz küçük yaşlarda eğitimin önemini kavrar. Okul öncesi eğitim döneminde olan çocuklarınıza düzenli kitap okuduğunuz zaman tüm okul hayatı ve iş yaşamı da daha başarılı şekilde geçer. Dikkat seviyeleri artacağı gibi daha hızlı karar verirler.

Tamam Anne ile çocuklarınızın zihinsel gelişimlerine destek olun ve çocuklarınızın hayal dünyasını geliştirecek kitapları tek bir adreste bulun. Gün içerisinde çocuklarınıza eğitici kitaplar okuyarak, çocuklarınızın gelişimlerini de hızlandırırsınız. Özel basım ve renkli kitaplara https://www.tamamanne.com.tr/PEARSON,LA_256-2.html sitesini ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Yaş gruplarına göre bulabileceğiniz kitaplara kampanyalı fiyatlardan da ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz kitap ve oyuncağı sepetinize ekleyin, alışverişin keyfine devam edin.

Bir Cevap Yazın

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Close
Close