Pastam Geldi ile Pasta Siparişi

Teknolojinin son yıllarda gelişme göstermesiyle birlikte internet alanında yapılan uygulama ve yazılımlar da bir hayli seviye atladı. Bugünlerde markete gitmeye gerek kalmadan market siparişi, restorana gitmeye gerek kalmadan yemek siparişi vermek artık bir alışkanlık haline geldi.

pastam geldi

İstanbul’da açılan yeni bir internet sitesiyle birlikte artık internetten pasta siparişi vermek de mümkün hale geldi. İnsanların doğum günlerine özel pasta siparişi vermesinin çok önemli bir fikir olduğunu düşünen girişimciler Pastam Geldi isimli projeyi hayata geçirdi.

Artık internetten pasta siparişi vermek bir tık kadar uzağımızda

Pastam Geldi girişimcileri, projeyi pastaneler ile pasta siparişi vermek isteyen müşterileri bir araya getirmek üzere kurguladı. Buna göre; sisteme kayıtlı müşteriler, sitede yer alan beğendikleri pastayı sipariş ediyor. Sistem ise pasta siparişi veren müşterinin konumuna en yakın pastaneye siparişi gönderiyor. Böylelikle bulunduğunuz yerden tek bir adım dahi atmadan kendinize en yakın pastaneden sipariş verebiliyorsunuz.

Pasta siparişi nasıl veriliyor?

Pastam Geldi web sitesine kaydolan müşteri önce kendi için bir üyelik açıyor. Daha sonra birbirinden farklı kategorilerde yer alan pastaları inceleyerek beğendiği pastanın siparişini veriyor. Siparişin ardından müşterinin konumuna en yakın pastane siparişi hazırlayarak getiriyor.

İlgili İçerikler

Birbirinden farklı kategorilerde pastalar

Kutlama etkinliklerinin olmazsa olmazı pasta; özel günlerimiz için kutlama yaparken mutlaka bir pasta alıyoruz. Örneğin doğum günü pastası siparişi de verebilirsiniz söz pastası siparişi de. Üstelik kategoriler bununla da sınırlı değil. Her cinsiyete her yaşa uygun bir pasta mutlaka bulabiliyorsunuz.

Hedef Tüm Türkiye

Pastam Geldi girişimcileri sadece İstanbul ile sınırlı kalmak istemiyor. 2022 yılının ilk yarısında Ankara, ikinci yarısında ise İzmir’e açılmayı hedefliyorlar. Cumhuriyetimizin 100. yılında ise tüm Türkiye’ye özel pasta siparişini yaymak istediklerini ifade ediyorlar.

Siz de bu linkten pasta siparişi verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu