Keşfet

P10 Led Panel Nedir?

Bir işyerine müşteri getirebilmek için önce dikkat çekmek gerekiyor. Yaptığımız işe, sattığınız ürüne, çalışma saatlerinize ve müşterinin ilgisini çekecek birçok konuya yeni nesil p10 led panel sayesinde ilgi uyandırırsınız. Ayrıca istediğiniz her turlu grafiği, her fontta ve karakterde yazıyı da ekranda kaydırmanız mümkün. Gün ışığında ve gece karanlığında farklı renklerle ayarlanma yapılabilir. 140 dereceden okunan ledlerle yapılır, birçok farklı açıdan okunabilir. Tabelalarda ki bilgisayar programları sayesinde kolaylıkla yazılar yenilenip değiştirilebilir. İstediğiniz alanlarda kullanılmak üzere, istenilen ebatta ve çözünürlükte seçim yapabilirsiniz. Avantajlı, uygun fiyatlı, canlı ve yüksek performansta bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

P10 Led Panel Nedir?

Led Projektör su geçirmez, dış etkenlerden zarar görmez. Su ile temizlenebilir. Satırlara bölünerek farklı yazılar yada giftler kullanılabilir. Ayrıca jpeg dosyaları oynatabilir. Saat, tarih, nem, derece, telefon numarası kontrol panelinde mevcuttur, eklenip çıkarılabilir. Ekranın bölünebilir olması 3_ 4 satıra kadar yazı eklemenizi sağlar. Bu sayede adres, telefon, ürün bilgisi, yada istediğiniz bir kaç bilgiyi aynı anda gösterebilirsiniz. Firma logonuzu veya farklı logoları, animasyonları, giftleri, grafikleri, göz yormayan parlak ışıklarla görselleştirebilirsiniz. Modül maskeleme sistemi ile korunmalı olduğundan dışardan gelebilecek toz, taş yada farklı cisimler zarar veremez. Farklı renk kombineleri ile ilgi çekici, şık görseller hazırlayabilirsiniz.

D Vitamininin İnsan Sağlığına Etkileri

Görsel hafıza en akılda kalan bellektir. Çoğu insan dikkatini çeken bir görselin nerde olduğunu, ne ile ilgili olduğunu kolay kolay unutmaz. Reklam dikkat çekmek ve akılda kalabilmek için yapılan bir pazarlama tekniği olduğundan, 60×60 led panel tamda aranan sistemdir. Birçok mağazanın, dükkânın olduğu kalabalık bir cadde de dikkat çekmek pekte kolay değildir. Ama led panelli bir tabelanız varsa işler değişir. Renkli, ışıklı, resimli, logolu, grafikli bir reklam her zaman en dikkat çeken reklam türüdür. Müşteri sayınız artar ve insanlarda aradığı şeyin sizde olduğunu görüp fazla zaman harcamadan istediği ürüne kolayca ulaşır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolay, ekonomik ve en önemlisi uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlamlıkta bu led paneller etkili reklam için vazgeçilmezdir.

Özel LG Servis 7-24 Hizmetinizde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı