Hosting

Özel Ariston Servis Merkezi

ariston servis

Günlük hayatın stresini ve yoğun temposunu bir nebze olsun azaltan ve bu anlamda ne büyük yardımcılarımız olarak karşımıza çıkan beyaz eşya ve teknolojik ürünler, sektörün en değerli markaları ile birlikte can buluyor. Bu markalardan bir tanesi Ariston ve ben de yıllardır yaşadığım evde yıllardır bu markanın ürünlerinden hizmet alıyorum. Uzun süredir kullandığım ürünler ile ilgili büyük bir sorun yaşadım desem yalan olur ancak artık yıpranmış olmaları nedeniyle güzel ve temiz bir ürün almak için araştırmalara başladım.

Elimdeki ürünleri satıp fiyatı biraz daha düşürmek için 2. El piyasasına göz attım ancak alım fiyatlarında çok değişiklik olmadığını gördüm ve pek de karlı bir seçim olmayacağını düşündüm. Servis firması çağırıp yeniden sıfır bir bakım yaptırmak güzel olabilirdi ancak ürünlerin daha fazla ayakta kalabileceğini zannetmiyordum.

Özel Ariston Servis Tuzla imdadıma yetişen firma oldu ve internet aramaların ilk sırada yer alan bu firmadan hizmet almaya karar verdim. Firma çalışanlarına durumu anlattığımda ürünlerin daha uzun süre kullanılabileceğini söylediler. Detaylı bir inceleme sonrası servis işlemleri başladı ve dedikleri gibi tertemiz bir şekilde ürünleri teslim ettiler.

Aylar önce aldığım hizmet sayesinde ürünlerimi uzun bir süre daha kullanabileceğim ve bunda en büyük pay sahibi olan Ariston Servis İstanbul çalışanlarına da teşekkür etmeden geçemeyeceğim. Sizlere tavsiye ettiğim bu firmanın iletişim numarası: 444 78 56.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu