Gezi Rehberi

Otel mi Arıyorsunuz?

Merkezi konumu ve kaliteli, hijyenik yapısı, ayrıca güler yüzlü personelleri sayesinde konaklayan misafirlerine rahat ve huzurlu bir hizmet sunan Holiday Inn Bursa City Centre verdikleri kaliteli hizmet sayesinde artık Bursa’ya giden kişilerin otel arama dertlerinin sona erdiği bildirilmiştir. Holiday Inn Bursa City Centre; tarihi, turistlik, çarşı ve merkezi konumu sayesinde erişmek istediğiniz tüm lokasyonlara yakınlığıyla dikkat çekiyor!.

 Otel mi Arıyorsunuz?

 

Bu nedenle sıkça tercih edilen Holiday Inn Bursa City Centre sayesinde artık Bursa’nın merkezinde konaklamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Hatta yaya olarak bile Bursa’nın kültürel miraslarının bir çoğuna otelden yürüyerek gidebilmeniz mümkün. Hem şehrin, hem kültürel mirasların hem de alışveriş merkezlerinin yakınında bulunan otel birçok açıdan avantaj sunduğu gibi lüks hizmetleriyle de konaklama süresi boyunca eksiklik hissetmemenizi sağlıyor.

Konforlu Hizmet

İş seyahati, tatil seyahati gibi nedenlerden dolayı yolları Bursa’ya düşenlerin tercih edebilecekleri oteller arasında yer alan Bursa Holiday Inn City Centre müşterileri ile özel olarak ilgilenerek kusursuz hizmeti hedeflemektedir. Özellikle verilen bilgilere göre, otelde kalan kişiler için konforlu tatil hizmetinin sunulduğu ortada. Ayrıca otelde günlük, haftalık, aylık olarak kalabilirsiniz. Bu şekildeki rezervasyonlarda indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Verilen bu bilgiler doğrultusunda müşterilerinin yorgunlarını atabilecekleri bu konforlu hizmet sayesinde bu otelin en tanındık oteller arasında yer aldığının haberi verilmiştir. Ayrıca ulaşılması kolay olan bu otelde, her yere tam vaktinde ulaşmakta ve zaman açısından tasarruf edebilmektesiniz.

7/24 Hizmet

Otel siz değerli müşterilerin her zaman açıktır. Böylece 7/24 hizmetin verildiği bu otelde istediğiniz zaman kalabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. İster gece ister gündüz yolunuz ne zaman Bursa’ya düşerse hiç vakit kaybetmeden bu otele giderek yer ayırtmanız için günün 24 saati hizmet veriliyor.

Uygun Fiyatlarla Hizmet

Yapılan açıklamalara göre Holiday Inn Bursa, müşterileri için en uygun fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Bu nedenle uygun otel arayanlar için tercih edilen otellerden birisi olan bu otel sayesinde artık otelde istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Otel Bursa kent meydanına yakın oteller listesinde ilk sırada!

Güvenilir Hizmet

Müşterileri için güvenilir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ettiğini bildiren otel, en güvenilir hizmeti ve güvenilir çalışanları ile hizmet vermekten gurur duyar.

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı