Keşfet

Orijinal Vaporesso Revenger Almak

Vaporesso Revenger yüzlerce mod e-sigara arasından tercih edebileceğiniz en uygun ve kullanışlı mod e-sigara kitlerinden bir tanesi. 220 Watt gücündeki gövdeye ek olarak Vaporesso NRG Sub Ohm Tank ile güçlendirilmiş olan bu mod e-sigara kiti, ülkemizde de pek çok kaynaktan uygun fiyatlara satın alınabiliyor. Ancak, kimi zaman kullanıcılar şişirilmiş Vaporesso Revenger fiyatları ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Ya da kimi zaman aldıkları cihaz, orijinaline çok benzeyen bir klon e-sigara olabiliyor. Peki orijinal Vaporesso Revenger almak için ne yapmalı?

Orijinal Vaporesso Revenger Almak

Orijinal Vaporesso Revenger nasıl anlaşılır? Yeni mod elektronik sigara alacaklar ya da kullandıkları Vaporesso Revenger modelinin orijinal olup olmadığını anlamak isteyenler, dikkat! Orijinal Vaporesso Revenger almak için bu tavsiyelere kulak verin.

Başlamadan Önce…

Klon e-sigara gerçeği, ülkemizdeki elektronik sigara pazarının en sevimsiz gerçeklerinden birisi. Ne yazık ki sosyal medya kanalları üzerinden satış yapan kişiler, kimi zaman kötü niyetli çıkabiliyor. Bugün tezgahtan alınan mod e-sigara modellerinin orijinal olup olmadığı ise daha henüz satıcı tarafından dahi anlaşılabilmiş değil. Aynı durum, popüler e-likit ve premium likit içerikleri için de geçerli.

Peki orijinal bir Vaporesso REvenger almak için ne yapmalı? Öncelikle, hemen her e-sigara modelinde olduğu gibi, alacağınız ürünün tam olarak “ne” olduğunu bilmelisiniz. Bununla beraber özellikle mod elektronik sigara gövdelerinde kutu içeriğinde nelerin bulunduğunu bilmek de daha isabetli tercih yapmanızı sağlar. Fiyat bilgisi konusunda farkında olursanız, şişirilmiş fiyatı bir Vaporesso Revenger almak zorunda kalmazsınız. Ancak tüm bunları yapabilmek için öncelikle cihazı, kutu içeriğini, özelliklerini ve ortalama satış fiyatını bilmelisiniz. Sadece Vaporesso Revenger için değil, hemen her elektronik sigara, atomizer tank, e-likit ve premium likit için aynı şey geçerli.

Vaporesso Revenger 220W TC Başlangıç Mod E-Sigara Kiti Fiyat Ve Kutu İçeriği

Başlıkta dünyadaki sitelerdeki ismini yazdığımız Vaporesso Revenger, 220W ile buhar üretebilen ve iki adet 18650 şarjlı pil ile çalışan bir mod elektronik sigara modeli. Tek olarak mod gövdeyi alabileceğiniz gibi ürünü çoğu zaman bir “kit” olarak alıyorsunuz. Bu durumda Vaporesso Revenger 220W Mod Gövde, Vaporesso NRG Sub Ohm Tank ve diğer yardımcı parçalar sizin oluyor.

Türkiye’ de orijinal bir  Vaporesso Revenger fiyatı ortalama 370 – 400 TL arasında değişiyor. İkinci el pazarında bu fiyat ortalaması, 300 – 350 TL’ ye kadar düşüyor. Kozmetik olarak temiz ve hasarsız bir Vaporesso Revenger ile, 0 km bir cihazın arasında hatırı sayılır bir fiyat farkı yok çünkü Vaporesso Revenger hemen her elektronik sigara kullanıcısının çok sevdiği bir mod e-sigara modeli olmayı sürdürüyor.

Vaporesso Revenger 220W TC Mod E-Sigara Kitinin Kutu İçeriği:

Kutudan 1 adet 220W gücünde Vaporesso Revenger mod e-sigara gövdesi, 1 adet Vaporesso NRG Sub Ohm Atomizer Tank, 2 Adet Coil (NRG4 ve NRG8 Coil – 0.15 Ohm), 1 adet NRG Sub Ohm yedek pyrex atomizer tank camı, bir adet adaptör, mikro USB şarj kablosuna ek olarak İngilizce bir de kullanım kılavuzuna ulaşıyorsunuz.

Vaporesso Revenger, maksimum 220W ile buhar üretebilen, CCW, CCT, SS, Ti, Ni, VW gibi içim modları ile kullanılabilen, gövdesi tamamen alüminyumdan üretilmiş bir mod elektronik sigara kiti. Kitte bulunan Vaporesso NRG Sub Ohm Tank, 5.0 ML’ lik bir kapasiteye sahip. Ayarlanabilir hava kanallı bu tank aynı zamanda paslanmaz çelik ve pyrex camdan üretilmiş. Tepeden doldurulabilen atomizer tank, 26.5 mm çapında ve Delrin ağızlığa sahip.

Tüm bu özelliklerine ek olarak 510 vidalama sistemine sahip olan mod e-sigara modeli OMNI Board 2.0 ile gerçek zamanlı batarya seviyesi, voltaj dengeleyici ve analog saat gibi özellikler sunuyor. Gövde üzerindeki 0.91 inçlik OLED ekran ve altındaki ayar tuşları ile cihazda her tür ayarı gerçekleştirmeniz mümkün. Son olarak, oldukça büyük ateşleme düğmesi, kolay bir kullanım için ideal.

Eğer aldığınız Vaporesso Revenger’ da bu özellikler bulunmuyorsa veya kutu içeriğinde eksiklik varsa, büyük ihtimalle aldığınız ürün ya temiz kullanılmış bir ikinci el ya da klon bir modeldir. Aldığınız Vaporesso Revenger, bu özellikleri sağlamıyorsa ve ürünü değiştirmek için ise boşuna uğraşmayın. Çünkü size sahte ürünü satan kişi çoktan ortadan kayboldu bile…

Peki yeni bir Vaporesso Revenger alacaksanız, nelere dikkat etmelisiniz?

Vaporesso Revenger Ve Diğer Vaporesso Ürünlerinin Orijinalliğini Sorgulamak…

Öncelikle satılan her Vaporesso ürününün bir “Vaporesso ID” adında kimliğe sahip olduğunu bilmelisiniz. Buna ek olarak firma, sahtecilik olaylarının önüne geçmek için pod e-sigara modellerinden çoklu coil paketlerine kadar tüm ürünlere Hologramlı bir Vaporesso Etiketi yerleştirir. Hologram yanlış basılmış veya kötü görünüyorsa, ürününüz büyük ihtimalle sahtedir. Hologram, üç aşamalı bir sahtecilik – karşıtı önlem alan Vaporesso’ nun A Grubu. Yani ürününüz, iki testten daha geçmeli.

B aşamasında, Vaporesso Revenger Kit’ in kutu üzerindeki Vaporesso Hologram Etiketinin yakınlarındaki QR Kodu okutmanız gerekiyor. Bunun kullandığınız akıllı telefonla yapacaksınız. Eğer akıllı telefonunuz direkt olarak Vaporesso’ nun ana sayfasına ulaşıyorsa, almayı düşündüğünüz Vaporesso Revenger orijinal demektir. Ancak işiniz daha bitmedi…

C aşamasında ise, QR kodun altında ise 12 haneden oluşan bir kod göreceksiniz. Bu kodu, yine akıllı telefonunuz veya bilgisayar üzerinden Vaporesso’ nun ana sayfasının en alt sağ kısmındaki yerden okutmalısınız. 12 haneli kodu girerken kesinlikle boşluk veya tire kullanmamaya dikkat edin. Bu kod, Vaporesso’ nun “Vaporesso ID” olarak isimlendirdiği güvenlik kodudur.

Eğer almayı düşündüğünüz Vaporesso Revenger’ ı bu aşamalardan geçirdiyseniz ve ürün testlere takılmadıysa, tebrikler. Ancak yine de içinizde bir şüphe olabilir. Bu noktada Vaporesso Revenger’ ın üzerindeki jelatini açabilir ve tekrar Vaporesso Ürün Hologramının bulunduğu noktaya dönmelisiniz. Şimdi, Vaporesso tarafından “Security Code” olarak adlandırılan bir koda ulaşacaksınız. Bunu yine Vaporesso’ nun resmi sitesinden okuttuğunuzda bir sorun yaşamıyorsanız, aldığınız Vaporesso Revenger’ ın tamamen orijinal olduğu söylenebilir.

Orijinal Bir Vaporesso Revenger Almak İçin…

Öncelikle ürünün gerçek özelliklerini ve kutu içeriğini bilin. Vaporesso Revenger kutusundan neler çıkıyor? Boyutları neler? Daha sonra yukarıda saydığımız aşamaları tekrarlayarak aldığınız Vaporesso Revenger’ ın orijinal olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Temel nokta; ikinci el cihazlardan, ambalajsız ürünlerden ve tezgahlardan kaçınmak. Siteler bu konuda çok daha güvenilirdir. Ancak şişirilmiş fiyatlara dikkat…

Peki uygun fiyatlı Vaporesso Revenger’ ı orijinal olarak nereden alabilirsiniz? Bunun için sadece Facebook, Instagram gibi sosyal medya kanalları üzerinden satış yapan bireylerden ziyade alanında uzman siteleri tercih edebilirsiniz. Elektroniksigarashop.org sadece orijinal Vaporesso Revenger değil, hemen her Vaporesso ürününü orijinal ve uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaya çalışıyor.

Siteyi aynı zamanda Vaporesso Revenger ile kullanabileceğiniz SMOK TFV8 (SMOK markalı bu atomizer tank da Vaporesso Revenger 220W Mod Gövde ile uyumludur), NRG Tank, Vaporesso NRG4 Coil, NRG8 Coil, premium likit, e-likit, MTL atomizer ve benzeri ürünler için de tercih edebilirsiniz. Şimdiden, aldığınız orijinal Vaporesso Revenger ile bol buharlı ve keyifli günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı