Otomobil

Opel Araç Fiyatları

opel fiyat listesi

Bireyler işlevsel, yeni teknolojik özelliklerin uyumlandığı, konforlu ve tasarımı şık olan modelleri kullanmak ister. Bunun için olabildiğince ulaşılabilir fiyatlı ve güvenilir otomobil markalarından alışveriş yapmak ister. En köklü ve güçlü Alman otomobil markası olan Opel araç severlerin beklentilerine uygun modeller üreterek piyasada önemli bir yere sahiptir.

Opel hangi ülkenin markasıdır? Almanya’da kurulan Opel Türkiye’de de İzmir Torbalı’da fabrikası bulunuyor. Bu fabrikada yeni modeller üretilerek satışa sunuluyor. Özellikle Avrupa ve ülkemizde olan araçların üretimi ve dağıtımı İzmir’den yapılmakta ve resmi açıklamalar bu fabrikadan yapılmaktadır. Sıfır araba fiyatları.

Opel çevreci, yeni nesil otomobiller üreterek dünyada en köklü Alman otomobil markası olmayı başarmıştır. Otomobil sektöründe altı silindir motoruna sahip model üreterek ilke imza atmayı başaran Opel günümüzde teknoloji ile uyumlu araçlar üretmektedir.

Opel 1982 yılında ilk kez İspanya’da fabrika kurdu ve burada ilk kez Corsa modelini üretmeye başladı. Sonrasında ise Opel peş peşe Vectra, Astra modellerini üretti. Belirli aralıklarla serilerin yeni güncellemeleri ile piyasaya özgün modeller çıkarmayı başardı. Opel PSA Grubu bünyesinde bulunmakta ve özgün, yüksek performans gösteren modeller üretmeye devam etmektedir.

2021 Opel Araba Modelleri ve Güncel Fiyat Listesi Nedir?

Opel dünyanın her bölgesinde kullanılan ulaşılabilir fiyatları ile yüksek performans gösteren modeller sayesinde hızlı bir şekilde büyüyor. Özellikle şık ve sade tasarımları olan Opel modellerinde son üretimleri yeni teknoloji uyumlanmıştır. Bireylerin ihtiyaçlarına ve donanım paketlerine göre Opel fiyat listesi belirlenerek seçim hakkı yapılması sağlanır. Kullanıcılar beklentilerine uygun modeller seçerek ulaşım ihtiyacını rahatça karşılayabilir. Son zamanlarda Opel modelleri arasında en sık kullanılanlar ise Corsa, Astra, Insignia, Crossland, Mokka, Grandland X ve Combo olarak bilinir. Güncel Opel fiyat listesi şu şekildedir:

  • 2021 Opel Corsa 1.2 Essential fiyatı 209.900 TL’dir.
  • 2021 Opel Astra 1.5d Edition AT fiyatı 364.900 TL’dir.
  • 2021 Opel Insignia 1.5 D Edition AT fiyatı 504.900 TL’dir.
  • 2021 Opel Insignia 1.5 Elegance AT fiyatı 546.400 TL’dir.
  • 2021 Opel Corsa 1.2 Edition AT fiyatı 253.900 TL’dir.
  • 2021 Opel Corsa 1.2 Elegance fiyatı 233.900 TL’dir.
  • 2021 Opel Corsa 1.2 Elegance AT fiyatı 264.400 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu