Keşfet

One piece izle ve neden bu kadar sevildiğini anla

Herhangi bir anime serisi sonsuza dek devam etmeyi başarırsa, muhtemelen bu One Piece izleyicisiyle olur. Tv dizisi, 14 tiyatro filminin yanı sıra, çok sayıda özelliğe, video oyunlarına, romanlarına ve 650’den fazla bölüme sahip. Türkanime ve anime izleyicilerinin sevdiği serinin yazar ve sanatçısı Eiichiro Oda, çocukken okumak istediği hikayeyi yaratmak için 1999 yılında mangaya başladığını söyledi.

One piece izle ve neden bu kadar sevildiğini anla


Okumak ve görmek isteyen milyonlarca insanın hikayesi olduğu kanıtlandı. Türkanime ve anime izleyicilerinin sevdiği One Piece, diğer shonen serisi ile aynı unsurların çoğunu sunar : hırslı (tuhaf) bir kahraman, maceralar, savaşlar, egzotik ortamlar, garip kötü adamlar ve çok sayıda komedi. One piece izlemeden önce size, konusundan biraz bahsedeyim.

17 yaşında olan Monkey D. Luffy, Korsan Kralı Gold Roger’ın, Grand Line’de sakladığı efsanevi hazine One Piece’i bularak, korsanların Kralı olmakta kararlıdır. Luffy bir keresinde vücudunu kauçuğa çeviren, Sakız “Şeytan Meyvesi”ni yer ve vücudunda akıl almaz değişiklikler olur. One piece izlediğinizde sizin de göreceğiniz gibi bu meyveyi yedikten sonra Luffy, mermiler gövdesinden sıçrar, elektrik ona zarar veremez, kolları ve bacakları şaşırtıcı bir şekilde tekme ve yumruklar atmak için neredeyse sonsuz bir şekilde uzanır.

One piece izle ve neden bu kadar sevildiğini anla

Türkanime ve anime izleyicilerinin sevdiği bu filmde Luffy One Piece’i bulmak ve Korsan Kralı olma hayalini gerçekleştirmek için ekibini toplar ve Grand Line’a, macera dolu serüvene yelken açar. One piece izlerken göreceğiniz gibi bu macera dolu yolculukta Luffy ve ekibi, çok ilginç adalar görüyorlar ve bunun yanında deniz kuvvetleri ile mücadele ederken hem iyi hem de kötü olaylar yaşıyorlar.

Türkanime ve anime izleyicilerinin sevdiği bu filmde, izleyicilerin filmde en çok sevdiği unsurlardan bir tanesi de karakterler. One piece izleyicisi tarafından çok sevilen karakterlerin büyük bir fan kitlesi var. Hatta bu filmdeki yan karakterler bile çok sevildi. Bu karakterler içinde en sevilen ve göz önünde olan Luffy’nin dışındakiler, Zoro, Nami, Usopp ve Sanji. Türkanime ve anime izleyicilerinin sevdiği bu filmde, hikayenin mükemmel ve sürükleyici olması, karakterlerin çok sempatik ve benzersiz, kendine ait  tarza sahip olmaları, bu serinin uzun yıllar devam etmesini sağlamıştır.

One piece izle ve neden bu kadar sevildiğini anla

One piece izleyicileri bu fimde Luffy ve ekibinin maceralarını izlerken, aynı zamanda güç odaklarının çatışmasını da izliyor. Siz de bu filmin konusunu beğendiyseniz, en yakın zamanda izlemeye başlayabilirsiniz. Size iyi seyirler diliyorum.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı