Keşfet

One Hit Wonder

One Hit Wonder size 180 mL yüksek kalitede likit sunuyor, Mart 2015’te One Hit Wonder , tarçınlı elmalı çörek olan bir sıvı muffin olan One Hit Wonder Muffin Man‘i piyasaya sürdüklerinde büyük oranda kullanıcıları memnun etti. Dilimlenmiş Deep Red Washington elmalarının lezzetlerini taze pişmiş tarçınlı şekerli kekler ile birleştiren bu meyve suyu şirketi, müşterilerin mutfakta çocuklarının büyükannem pişirme anılarını yeniden yaşamalarına izin verdi.

One Hit Wonder

Kısa süre sonra Muffin Man likit geldi The Man Likit, Rocket man, One Hit Wonder’ın yaklaşmakta olan tadı iSland Man. One Hit Wonder The Man‘ın varlığı, tatlı lezzetleri ve kremasıyla bilinirdi. Bu lezzeti seçen şanslı müşteriler, taze olgunlaşmış çilekleri toplayıp, şeker serpintisine doldurup, ipeksi yumuşak krema ile doldurulmuş bir küvete batırıyormuş gibi hissetme şansına sahip olacaklar. Adamım eski okulu lezzetli bir Napoliten lezzetiyle geri getiriyor. En sevdiğiniz Napoliten dondurmanızdan bir küvette mükemmel bir şekilde ısırmak gibi bir şey.

Nefes, vape boyunca mükemmel vanilya notalarının hacmini korurken, pürüzsüz bir çikolata ekshalasyonu ile güçlü bir çilek mevcudiyeti içerir. Rocket Man, müşteriye, taze dağ yaban mersini ve lezzetli granola kümeleriyle harmanlanmış hafif bir tart Yunan yoğurtunun mükemmel bir dengesini verir. İnce ve henüz tatlı bir tatsızlığı solumada bu uyumlu ahenkli harman, damak arındırıcı kremsi soluk ile tat alma duyularınız daha önce hiç görülmemiş bir yörüngeye gönderilecektir! One Hit Wonder MY Man, Dondurmalı çikolata vanilya ve çilek karışımından elde edilen nefis tadlar ile meydana geldi, Gördüğünüz gibi, One Hit Wonder, 2015 yılının ortalarında dükkan açtığından beri oldukça fazla seçenek var. Bu şirketin tüm suyu, Los Angeles, Kaliforniya’da üretilip şişelenir.

İLGİLİ BİLGİ:
Bağcıklı Bot Modası Devam Ediyor!

One Hit Wonder e Liquid, TruNic% 100 ABD Yetiştirilen ve Ekstrakte yalnızca en iyi bileşenleri içerir. Tüm tatlar 180ML’lik bir şişeye paketlenir ve damlama ve doldurma rahatlığınız için 2 adet boş 15ML plastik tek boynuzlu at şişesi ile birlikte gelir. Ne için bekliyorsun? Leziz tatlar, kaliteli ürünler ve uygun fiyat ile nasıl hayır diyebilirsiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı