uludağ sözlük
köpek dünyası
Keşfet

Muğla Perde Motif Çeyiz Evi

Muğla Merkez ilçesi Menteşe’de Perde ve dekorasyon hizmeti arayanlar için güzel bir haberimiz var! Muğla Perde Satışı yapan Motif Çeyiz Evinde Perde dekorasyonu,otel grubu tekstil  imalatı ve tadilatı, havlu çeşitleri,nevresim çeşitleri,perde çeşitleri,koltuk kaplama, çeyiz eşyaları ve tadilat işleri hizmeti son derece müşteri memnuniyeti ile yapılmaktadır.

Muğla Perde Motif Çeyiz Evi

Muğla Perde Motif Çeyiz Evi Hızlı Menü

Muğla Perde Motif Çeyiz Evi Hakkında Bilgi

Muğla, Menteşe’de ve çevresinde yaşayanlar için yeni keşfettiğim bu dükkanı sizlere tanıtmak istedim. Tıpkı MaksatBilgi’de yer alan diğer yerel dükkanları gidip görüp, sizlere izlenimlerimi aktardığım gibi Muğla Perde, ev dekorasyon işlerini icra eden Motif Çeyiz Evi dükkanını ziyaret ettim.

Ziyaretimde sıradan bir müşteri gibi gittim . Daha sonrasında hiç alışveriş yapmayacak olsam bile ilgi karşısında,ürünleri ve yaptıkları işleri sorgulamaya başladım. Birden alışveriş havasına girmişim bile. Cidden iyi bir ilgi ve müşterilerinin isteklerini memnuniyetle karşılamak üzerine çalışan bir yer.

İLGİLİ BİLGİ:   iptv ile binlerce kanal

Daha sonrasında sohbetimize iş yeri yetkilisiyle devam ettiğimizde yaptığı işleri ve müşteri portföyünü öğrendiğimde inanamadım. Geniş bir müşteri kitlesi var. İşleri yetiştirmek için de planlı ve istikrarlı çalışan personeliyle , kendi reklamlarını müşterileri yapıyor. Çünkü ilgiden ve işçilikten oldukça memnun ayrılıyorlar. Burası kesin çünkü ben orada 1 saat kadar kaldığımda bile telefonlardan ve dükkana gelen müşterilerden bunu görebildim.

Motif Çeyiz Evi Hizmetleri

Muğla merkez Menteşe’de yer alan ve çevre ilçelere de hizmet veren Muğla Perde Satışı Motif çeyiz evinde ne gibi hizmetler var?

  • Tüm Perde Çeşitleri
  • Tüm Çeyiz Çeşitleri
  • Koltuk Döşemesi
  • Havlu çeşitleri
  • Perde döşeme
  • Tadilat işleri
  • Koltuk kaplama
  • Otel vb gibi iş yerleri için tekstil imalatı ve tadilatı
  • Yorgan yastık çeşitleri
  • Bu ve benzeri ürünlerin tadilat işleri.

Motif Çeyiz Evi İletişim ve Adresi

Motif Çeyiz Evi Telefon:  0 252 214 55 54  / 0 545 348 06 09
Email[email protected]
Adres: Şeyh Mah. Hacımemişağa Sok. Hamle Matbaası yanı – Menteşe / Muğla
facebook-sayfasi Muğla Perde Motif Çeyiz Evi
Google Haritalarda / Telefondan işarete konum alın ve bu adrese gidin!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı