Muğla Kentsel Dönüşüm

Muğla İnşaat Kentsel Dönüşüm Firması

6306 sayılı Afet Riskli Yapıların yenileme kanununa göre, şehirde afet riski taşıyan alanlar belirlenir ve buna göre bu kanuna bağlı olarak, sağlıklı duruma getirilir. Bu kapsamda, sizin de kentsel dönüşüm için uygun alanlarınız, konutunuz varsa şartlara uygun olup, olmadığı belirlenmesi yapılır. Muğla kentsel dönüşüm firması arayanlar için bu yazımda tavsiye edeceğim Muğla İnşaat firmasıdır.Adres ve telefon numarası aşağıdadır , hemen ulaşmak için tıkla! 

kentsel donusum

Muğla’da Yaşayanlar İçin Kentsel Dönüşüm Projelerini Alıyor!

Bir mülkünüz var ve içindeki yapınız eskimiş durumda. Yani sağlıklı bir şekilde durulamıyor veya yeni deprem yönetmeliğine uygun değil. Durum böyleyse, Muğla İnşaat firmasına ilgili alan için gerekli belgeleri getirerek, incelemeleri başlatabilirsiniz. İncelemeler sonuncunda, kentsel dönüşüm için alanınız uygunsa, bankadan devlet destekli kredi alabilir veya yenilene kadar kira yardımı gibi avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yeni Yapılanacak Olan Evinizin, Projelerini Seçebilir ve Yapımını Başlatabilirsiniz!

Yukarıda bahsettiğim gibi inceleme için başvurduktan sonra, inceleme sonucu olumluysa hemen yeni ev projenize başlanabilir. Bunun için ilk önce belediyenin uygun şekildeki projelerde seçebilir veya kentsel dönüşüme uygun yeni projelerle ilgili yeniden proje yapımı için Muğla İnşaat firmasına söyleyebilirsiniz.

İnşaatınız Yapılırken Devlet Destekli Kredi veya Kira Yardımı Alabilirsiniz!

Kentsel dönüşümün en avantajlı yanı olan devlet desteği ile kira yardımı veya bankadan ev yapımı için çekilecek olan krediye destek alabilirsiniz. Bunun için detaylı bilgileri aşağıda yer alan iletişim bilgileriyle ulaşabilirsiniz.

Sadece Kentsel Dönüşüm Değil, Bütün İnşaat Projelerinde Muğla İnşaat’a Güvenebilirsiniz!

Ev yapımı, restorasyon, yeni bina projeleri, apartman yapımı vb gibi birçok alanda inşaat projesinin yapımı bu firma tarafından yapılmaktadır. Aynı zamanda, inşaatların proje çizimiyle birlikte size hizmet sunan Muğla İnşaat, başka yere gerek duymadan bütün ihtiyaçlarınızı karşılar.

Sadece kentsel dönüşüm değil, diğer bütün yapı ve inşaat projelerinde Muğla’ inşaat’a güvenebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgileri

Hakan Öztürk (Muğla İnşaat)
WhatsApp ile iletişime geç
  0 533 258 34 87

Bu şekilde rehber reklamı istiyorsanız, hemen bu bağlantıyı tıklayabilirsiniz

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu