Radyo ve Televizyon

Mr.Robot’un Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı! Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü Var?

Mr. Robot’un 3. Sezonuyla ilgili bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda ise bulunan Türk Bayrağı ve Atatürk Büstünün olması kafaları karıştırdı.

 Mr.Robot'un Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı! Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü Var?

Günümüzün fenomen dizilerinden biri olan ve ülkemizde de oldukça takipçisi olan Mr.Robot’un yeni sezonuyla ilgili olarak bir fragman daha yayınlandı. Yayınlanan fragman 30 saniye sürüyor. Ancak işin tuhafı ise bu yayınlanan fragmanda  bizden bir şeyler olması . Hatta bu detayla birlikte , yeni sezonla ilgili olarak,” acaba hikaye bizim ülkemize de mi uzanacak?” sorusunu akıllara getirmiyor değil. Bu detayla ilgili olarak herhangi bir resmi açıklamanın olmadığını da belirtilim.

 Mr.Robot'un Yeni Bölüm Fragmanı Yayınladı! Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü Var?

Az sonra aşağıdan izleyeceğiniz, Mr.Robot’un yeni sezonla ilgili 30, saniyelik fragmanın, 17. saniyesinde görünen karede, bizim geleneksel evlerimize benzer bir dekorasyona sahip bir evin içerisinde, Atatürk Büstü, Atatürk Tablosu ve Türk Bayrağı ortaya çıkıyor.

3. sezon 2. bölüme ait olan fragman ise her Mr.Robot fragmanında olduğu gibi gizem içerisinde.

Mr.Robot’un 3. sezon 2. bölüme ait olan fragmanı

11 Ekim 2017’de gösterime giren 3. sezonun bu Türk Bayrağı ve Atatürk Büstü ile ilgili sahnesi hakkında teoriler ülkemiz izleyicilerinden gelmeye başladı bile. Bakalım fragmanda görünen bu nesneler ne anlama geliyor?

Kaynak

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Close