Modaya Yön Veren Instagram Ünlüleri

instagram takipçi hilesi

En büyük sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, kullanıcılarının dünyanın neresinden olursa olsun yeni akımlardan ve trendlerden haberdar olmasını sağlıyor. İnsanlar arasındaki etkileşimi daha hızlı ve pratik bir hale getiren bu platform ile modayı takip etmek çok daha kolay bir hale geliyor. Çünkü modaya yön veren ünlüler de Instagram üzerinden yeni trendler hakkında birçok paylaşımda bulunuyor. İşte paylaşımları ile milyonlarca kullanıcının beğenesini kazanan ve her giydiği parça ile moda dünyasına yön vermeyi başarmış Instagram ünlüleri

1-Chiara Ferragni

Dünya’nın en ünlü moda bloggerları arasında yer alan Chiara Ferragni, en çok takip edilen Instagram ünlüleri arasında yer alıyor. Her paylaşımı ile modayı takip etmekten hoşlanan kullanıcılarını büyüleyen Ferragni’nin aynı zamanda The Blonde Salad adında kendine ait bir markası da bulunuyor.  Ayrıca Instagram’da milyonlarca takipçisi bulunan ünlü bloggerın takipçi sayısı ise her geçen gün hızla artıyor.

hbs chiara ferragni versace ss18 3 1200x800

2- Julie Sarinana

Bir moda ikonu olmasının dışında seyahat etmeyi de oldukça seven Sarinana, gittiği ortama göre giyindiği güzel kıyafetleriyle dikkat çekiyor. Gittiği ülkenin tarzına uygun olarak kombinler hazırlayan ve bunu takipçileriyle paylaşan Instagram fenomeni, bu sayede kullanıcılarını farklı ülkelerle ve birbirinden güzel kombinlerle tanıştırıyor.

192cc2480f769da67787d768929e4620

3- Man Repeller

Farklı bir tarza sahip olan Repeller, ne giyse yakışır denilen isimler arasında yer alıyor. Sahip olduğu karizması ve kombinlerine yansıyan başarılı kişisel zevki sayesinde kendisi tam bir moda ikonu olarak tanınıyor. Ayrıca moda dünyasında meydana gelen yeni gelişmelerden ve trendlerden haberdar olmak içnse mutaka kendisini takibe almak gerekiyor.

Meet Leandra Medine Man Repeller 15

4-Zanita

Sokak stilini başarılı bir şekilde yansıtan ünlü moda ikonu, hemen hemen herkesin rahatlıkla giyebileceği şık ve kullanışlı kombinler oluşturuyor. Sade ve cool bir görünüm yakalayan tarzı ile ön plana çıkan Zanita, farklı güzelliğiyle de dikkat çekmeyi başarıyor.

cover NYFW Zanita Whittington in JCP street style photography by Armenyl.com

5- Nicole Warne

En yeni trendleri her zaman başarıyla uygulayan moda ikonu, minyon tipi ve çekik gözleriyle takipçilerini etkisi altına almayı başarıyor. Ayrıca moda konusunda ileri görüşlü olmasıyla da ön plana çıkan Nicole Warne, anahtar parçaları kullanarak pratik bir şekilde nasıl stil sahibi olunabileceğini gösteriyor.

Le 21eme Adam Katz Sinding Nicole Warne Paris Fashion Week Spring Summer 2018 AKS9499

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu