hosting
”Star

Moda Arama Motoru Platormu MyGardırop ile Taşın!

”Forex”

İnternetten alışveriş her anlamda büyümeye devam ediyor. Her geçen gün yeni markalar ile alışveriş siteleri kendi modası yaratıyor. Her fikre göre de yeni internet siteleri ortaya çıkıyor. Evden oturduğunuz yerden, istediğiniz bir kombini aramak için alışveriş siteleri yetiyor. Ancak bir kombini aramak ile büyük zaman harcamayacağınız bir platform olduğunu söylesem size. Aradığınız ürünün renklerini, çeşitlerini aramak için sadece bir siteden arama yaparak, hatırı sayılır, güvenilir bütün sitelerde arayıp, size sonuçlar gösterdiğini söylesem. Tıpkı Google gibi moda arama motoru olan MyGardırop platformuyla ilgili bilgiler vermek istedim.

Moda Arama Motoru Platormu MyGardırop ile Taşın!

Moda Arama Motoru

Geçenlerde başımdan geçen bir olay üstüne bunu yazmak istedim. Sonbahar mevsimine göre, bir erkek ceket aradım alışveriş sitelerinde. İstediğim ceketi bulmak için tek tek bilindik internet sitelerine baktım. Fakat aradığım modeli bulamamıştım. Bunun üstüne Google’a yazdım ama buradan da beni sürekli farklı seçeneklere yönlendiriyor, ya biten ürün çıkıyor ya da 2-3 yıl önceki resimleri bana gösteriyor. Ya da yabancı alışveriş sitelerindeki resimleri bana gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Ev Dekorasyonunda Ayna Nasıl Kullanılır?

Bunun üstüne aklıma tıpkı Google gibi bir aram motoru olsa da moda alışveriş araması yapsam dedim. Ve araştırmaya koyuldum.  İlk başta bahsettiğim gibi de böyle platformun olduğunu ve adının da Mygardırop.com olduğunu öğrendim.

İLGİLİ İÇERİKLER

MyGardırop Moda Arama Motoru Sayesinde İstediğiniz Ürünü, Alışveriş Sitelerinde Arama Yaparak Size Sonuçlar Getiriyor!

Moda Arama Motoru Platormu MyGardırop ile Taşın!

Mygardırop.com’u keşfettim! Mygardırop sayesinde, ceket araması yaptım ve bana binlerce sonuçlar çıkardı. Hem de tek bir siteye bağlı kalmadan… Normalde alışveriş yaptığım veya alışveriş yapmasam bile fikir edinmek için girdiğim bütün siteler dahil, daha birçok siteden bana ceketle ilgili modelleri gösterdi.

Türkiye’de faaliyette olan  online giyim/aksesuar alışveriş sitelerinden verileri çekiyor. Bu sayede arama butonuna, yapacağınız moda araması ile bu internet sitelerden verileri çekiyor ve size sonuçları gösteriyor.

Aynı zamanda ürünlerin stoklarıyla ilgili bilgiler de veriyor olması, beğendiğiniz ürün olduğunda, hayal kırıklığı yaşatmayacağı anlamına geliyor. Ben şahsen mutlu oldum  ve kullandığım için memnunum. Bu konuda sizin de memnun kalacağınızı düşünmüyorum.

Moda arama motoru, Mygardırop.com kullanmak için https://www.mygardirop.com bağlantısını tıklamanız yeterlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Kalem Etekleri Kullanmanın 5 Yolu!

Bir yorum

  1. Denedim gerçekten güzel olmuş site site dolaşmaya gerek kalmıyor. Ama içinde trendyol ürünleri yok o da olsa çok daha iyi olurmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu