Mobil Tuvalet kiralama hizmeti

Google News

Mobil tuvalet yatlarda ve teknelerde kullanılabilen hizmetlerden biridir. Mobil tuvaletlerin kendi su deposu vardır. Su deposu dolduğu zaman çıkartılır ve temizliği kolay bir şekilde gerçekleştirilir.

mobiltuvalet

Depo kısmında özel kimyasallar bulunur ve bu kimyasallar temizliği kolaylaştırır. Müşterinin isteğine göre depoların farklı boyutları vardır. Genel olarak müşteriler 10 litre depo ile 20 litre depo seçeneklerini tercih ederler.

Kaliteli hizmeti her bölgeye hızlı şekilde ulaştıran firmamızda tüm çalışan ekibimiz alanında uzman olan kişilerdir. Uzman ekibimiz ile iletişime geçerek her konuda bilgi alabilirsiniz. Mobil tuvaletlerin yapısında hem temiz su hem de pis su tankı bulunur. Bu sebeple temizlik yapmak oldukça kolaydır.

Mobil Tuvalet Fiyatları

Temizliği pratik olan mobil tuvaletlerin kalabalık alanlarda ya da karavanlarda kullanımı oldukça rahattır. Karavan tuvalet kullandıktan sonra temiz su tankındaki suyla atıklar pis su tankına gönderilir.

Deponun kapasitesine bağlı olarak tuvaleti kullandıkça depo dolar. Depo tam olarak dolduğunda pratik bir şekilde çıkarılarak temizlenebilir. Pis su deposunda hijyenik koşullar yaratmak ve kokuyu önlemek için koku gidericiler kullanabilir ve yüzde yüz hijyenik bir ortam oluşturabilirsiniz.

Yat, tekne ve her çeşit deniz aracında mobil tuvaleti kullanabilirsiniz. Karavanlar için de tuvalet ihtiyacı kaliteli bir şekilde giderilir. Kalabalık yapılan organizasyonlar için en pratik ve hijyenik seçeneklerdir. Ayrıca hasta tuvaleti olarak da kullanılabilir.

İlgili İçerikler

Mobil Tuvalet Kiralama Fiyatları

Tuvalet kiralama ülkemizde oldukça fazla kullanılan mobil tuvaletlerdir ve kanalizasyon ile bağlantıları bulunur. Şehre yakın olan bir alanda eğer kanalizasyon bağlantısı varsa geçici bir süre için seyyar tuvalet ihtiyacınızı bu şekilde hizmet alarak sağlayabilirsiniz.

Seyyar tuvaletin istenilen ölçülerde kiralanabilmesi de müşterileri için avantaj oluşturur. Karavan tuvaletler genel olarak araç içerisinde kullanılan ürünlerdir. Alaturka tuvalet ile alafranga tuvalet modelleri olması da müşteriler için farklı seçenekler sunar.

Karavan tuvalet kiralamak adına yapmanız gereken ihtiyacınız olacağı zamandan birkaç hafta önce sipariş vererek hizmet almaktır. Bu şekilde ürünler tam istediğiniz zamanda ve yerde olur ve siz de kaliteli hizmet alırsınız.

Kiralık tuvalet için mestem.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir