Gezi Rehberi

Marmaris Turları

Marmaris tatiliniz boyunca yapabileceğiniz sayısız aktivite bulunmaktadır. En çok rağbet gören turlar arasında tekne turları akıllara gelse de su ve yunus parkları turları, kültür ve doğa turları ile eğlenceli vakit geçirmeniz mümkündür. Tatilinizi tüm gün otelde geçirmek istemiyorsanız sunulan alternatifler tam size göredir. Zaten buraya kadar geldikten sonra herhangi bir aktivite yapmadan eve dönmeyi de tercih etmeyeceğinizi düşünüyoruz. Tatilciler gittikleri yerlerin her anını değerlendirmek ve ünlü olan her yerini görmek isterler. Bu son derece doğal bir istektir. Marmaris Turları bu anlamda tatilcilerin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamakta ve beklentilerinde üstüne çıkarak fark yaratmaktadır.

Marmaris Turları

Marmaris At Safari Turu

Herkes deniz ve su sporlarını sevmek zorunda değil. Marmaris’e gelip de reçine kokulu çam ormanlarında faaliyet yapmadan dönmek olmaz. Bu seçenek için en önemli alternatif ise At safari turudur. Nisan ve Ekim ayları arasında düzenli olarak uygulanan at safari ile siz de orman içinde güzel bir gezinti yapabilir yeni yerler keşfedebilirsiniz. Transferler ve eğitim ile beraber yaklaşık olarak 4 saat süren bu tur aynı gün deniz ve güneş maceralarınıza da engel olmamaktadır. Bu turda dere yataklarından geçerken ıslanabilir, özel olarak belirlenmiş parkurda atınız ile sıcak bir dostluk kurabilirsiniz. Marmaris At Safari turunda keyifli ve değişik bir günün sizi beklediğinden emin olabilirsiniz.

 

Marmaris Rafting Turu

Benzer Bir Bilgi:   Kamp Çantası Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken 4 Madde

‘’Raft ‘’ adı verilen küçük su botları ile yapılan rafting sporu için ideal seçenekler sunan Marmaris, Dalaman Çayı rafting turları için de tercih edilmektedir. Bölge rafting sporunun uygulanacağı ilk 5 seçenek arasında yer almaktadır. Bu özelliği ile size unutulmayacak bir deneyim yaşatma imkânı tanıyan Marmaris farklı zorluk derecelerine uygun parkurlar sunarak her müşteriye özel imkânlar sunar. Marmaris’e kara yolu ile yaklaşık olarak 2 saat uzaklıkta olan Dalaman Çayı, çam ormanlarının arasında kalan güzergâhı ile yaklaşık olarak 3 saat sürecek bir turu içermektedir. Marmaris Rafting Turu içerisinde nehirde yüzme molaları da bulunmaktadır. Rafting yapıp adrenalin patlaması yaşadıktan sonra kuru kıyafetlerinizi giyer ve güzel bir öğle yemeği ile ağırlanırsınız. Bu turu kesinlikle kaçırmayın!

 

Herkese iyi tatiller.

Bir Cevap Yazın

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi

Kapalı
Kapalı