Keşfet

Makyaj Malzemeleri

Makyaj Malzemeleri

Sitemizde satışa sunduğumuz  makyaj malzemeleri arasından en çok tercih edilenleri sizler için inceledik.

Makyaj Malzemeleri

Hacim Veren Siyah Maskara (Essence)

Kopkoyu siyah kremsi doku, her bir kirpiği simsiyah renkle kaplar ve ekstra büyük plastik fırça ile sansasyonel bir hacim artışı sağlar.  Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. Bu ürün sayesinde koyu siyah bir renkle beraber, ekstra hacimli kirpiklere kavuşursunuz.

Kompakt Sıkıştırılmış Pudra (Essence)

Yazın en sıcak günlerinde bile nem geçirmeyen bu ürün makyaj malzemeleri arasında farklı bir yere sahiptir. Kusursuz su geçirmez söz konusu şeffaf toz ile istediğiniz mükemmel cilde kavuşursunuz. Genellikle bu ürünümüz çift olarak sipariş verilmektedir. Tahminimize göre çok tercih edilip, makyaj malzemeleri arasında en çabuk tükenenlerden olduğu için müşterilerimiz önlem amaçlı olarak her seferinde iki adet sipariş ediyorlar. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.

Kirpik Jel Maskara (Essence)

Asi ve düzgün durmayan kaşlarınıza veda edebilirsiniz. Kirpik ve kaş jel maskarası olarak tasarlanan bu ürünümüz, hem kirpikler hem de kaşlar için kullanılabilmektedir. Kaş ve kirpiğinize mükemmel bir görünüm verirken, aynı zamanda mükemmel bir şekillendiricidir. Böylece istediğiniz ideal görünüme kavuşursunuz.

Clinique Çift Taraflı Maskara ve Kapatıcı

Her bir kirpiği anında uzatan ve tanımlayan zengin pigmentli hacimli maskara ile tanışın. Bu maskara size dayanılmaz derinlikte bir görünüm vermek için, saf ve koyu bir renkle bütün kirpiklerinizi kaplar.  Gözler için tasarlanan makyaj malzemeleri arasında; hassas gözlere sahip olanlar ve lens kullananların da sorun yaşamayacağı kokusuz bir üründür. Daha parlak bir görünüm elde etmek için uygulamadan önce pep start göz kremi kullanın. (ayrıca satılmaktadır) .Paraben içermez. Allerji testinden geçmiştir

Üçlü Siyah Maskara  (Essence get big lashes triple mascara )

Siyah, daha siyah, en siyah, bu üçlü etki gösteren, büyük  (big) maskara, geniş yenilikçi etki gösteren fiber fırça ile maksimum hacim sunar ve kirpiklerinize yoğunluk ekler. Karbon siyahı dokusu ile üç kat daha siyah bir etki yaratır ve çok efektif bir görünüm sağlar. Kalitesi ve yarattığı etkiye göre, gerçekten çok ucuzdur. Fırsatı kaçırmayın. Oftolomojik olarak test edilmiştir.

Sitemizde satışa sunduğumuz bütün https://www.kozmela.com/makyaj gerekli testlerde geçirilmiş ve güvenli kullanılabilirliği sağlanmıştır

Sizin İçin Önerilen

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı