Teknoloji

LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle bilmeyenler için league of legends hakkında biraz bilgi vereyim. League of legends Dünya’da ve ülkemizde en çok oynanan moba oyunudur.

Bu oyunun hem uluslar arası olmak üzere hem de ülkemizde turnuvaları düzenlenmektedir. Aşırı derece oynanan bu oyunun tüm dünya ülkelerinde profesyonel olarak oyuncuları ve ligleri bulunmaktadır.

league of legends’da herhangi bir Profesyonel takımda bildiğiniz futbol klüpleri gibi teknik direktör, koçlar, transferler vb. bulunmaktadır.

E-Spor Dünyasında en çok turnuvası düzenlenen oyun şüphesiz Cs Go ve League of legends’dir. Şimdi sıra ise Tablet Adam’ın paylaştığı Lolskin hilesinden bahsetmeye geldi.

LoL Skin Hilesi Nedir ?

Lolskin hilesi birkaç Flipinli yazılımcının bir araya gelip league of legends için programlamış oldukları bir yazılımdır.

Lol Skin Hilesi 2018 Ne İşe Yarar ?

İLGİLİ BİLGİ:
League Of Legends Rolleri

Lol skin hilesi yani mod skin lol ile league of legends oyununda istediğimiz tüm heroların kostümlerini ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ve sürekli haftalık olarak Tablet Adam sitesinden lol skin hilesinin güncel halini indirebilir ve yeni eklenen kostümleri de böylelikle kaçırmamış olursunuz.

LolSkin Hilesi Nasıl Kullanılır ?

Lol skin programını kullanmak için öncelikle aşağıdaki linkten indirmelisiniz.

Sonra winnar dosyasındaki programı ve belgeleri masaüstüne çıkarmalısınız.

Dosyaları çıkarttıktan sonra league of legends oyununu açmalısınız ve ardında ise league skin isimli dosyayı açmalısınız.

Oyuna girdikten sonra maç ekranında istediğiniz herhangi bir heroyu seçin ve sonra istediğiniz kostümü seçip oynayabilirsiniz.

Tablet Adam İle League of legends İçin Lol Skin İndirhttps://tabletadam.com/lol-skin/


Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı