blank

Lisste.com İle En İyi’leri Seçin

Abone olblank
blank

İnternette o kadar çok bilgi var ki, doğru ve en iyi bilgiye ulaşmak artık bir hayli zor. En iyi kitap, en iyi film ya da en iyi dizi ararken farklı sitelerde en iyiler her değişiyor. Çünkü listeleri hep editörler hazırlıyor. Lisste.com tam da burada sizin için devreye giriyor. Yemek, film, dizi, kitap, gezi, elektronik, internet, bilim gibi konularda en iyi, en güzel, en ideal, en pahalı gibi listeler yaparak sizlerin hayatınızı kolaylaştırıyor. Bu listelerle örneğin bir şehre gittiğinizde o şehrin gezilecek en güzel yerlerini önceden incelemiş olacaksınız ve böylelikle bir planla hareket edebileceksiniz. Ya da netflix’de yeni bir dizi arıyorsunuz, yine burda istediğiniz türün en iyi dizilerini lisste.com’da rahatça bulabilirsiniz. Böylece nitelikli diziye bir anda ulaşabilir ve vaktinizi kıymetli bir biçimde geçirirsiniz.

EN İYİLER KULLANICI OYLARIYLA BELİRLENİYOR

Lisste.com’un sizler için sunmakta olduğu ve diğer sitelerden ayıran bir özelliği de kullanıcıların oylarıyla en iyilerin belirlenmesidir. Diğer sitelerde tek bir editörün zevkleri ve dünya görüşü çerçevesinde listeler oluşurken, burada binlerce kişinin beğenileri çerçevesinde en iyiler sıralanır.Bu sayede oy veren herkesin beğenisinden geçen en iyi listeler yer alır. Tüm ziyaretçilerimiz de editörlerimiz tarafından sunulan listeleri oylarlar. Editörler tarafından seçilen listeleri oylarken, orada bulunmayan farklı bir seçeneği de ekleme olanağınız vardır.

Lisste.com “en iyi netflix filmleri”, “en iyi beyaz eşya markaları”, “Türkiye’dedeki en iyi tatil yerleri” “en iyi kitaplar” vb. gibi yüzlerce kategori ile karşınıza çıkmaktadır. Merak ettiğiniz bir alanın burada cevabını bulabilirken başka konularda sizlere yeni ufuklar açacaktır. Kültürel anlamda kullanıcılarına hitap eden Lisste.com bu manada donanımlı kadrosu ile size sunulmakta olan alternatifleri bu ölçüde yoğurmaktadır. Ayrıca her gün eklenen içerikleriyle güncel bir site sizleri bekliyor

www.lisste.com

avatar
  Abone ol  
Bildir
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı