”hosting”

Lil Baby Kimdir? Tarzı Nedir?

”Forex”

3 Aralık 1994’de hayata gözlerini açan Lil Baby, Amerika asıllı şarkıcı, rapçi ve besteci olarak dikkat çekmektedir. 2017 yılında Perfect Timing isimli şarkısını piyasaya sürdü. Bu şarkısıyla muhteşem bir çıkış yakalayan Lil Baby’nin asıl adı Dominique Armani Jones’dir.

Lil Baby Kimdir? Tarzı Nedir?

Babası aileden ayrıldığında iki yaşındaydı, bekar annesinin kendisini ve iki kardeşini büyütmesi için onu terk etti. Okul hayatını pek önemsemeyen Jones defalarca başını belaya sokar ve bunun sonucunda onuncu sınıfta liseden ayrılır. Jones her zaman mahallesindeki yaşlı adamlara bakardı. Annesi ve kardeşleri onun çok meşgul olduğu ve her zaman acele ettiği ve para kazandığı hakkında konuşurlardı.

2012 yılının başlarında, uyuşturucu satışı yapma niyetiyle uyuşturucu bulundurma suçundan suçlanan Jones’in avukatı 2 yıl boyunca sürecek bir anlaşma yapması için çağırdı fakat Jones bunu kabul etmeyerek yeni bir avukatla anlaştı. Bu yeni avukat, Jones’un yalnızca 1 yıl cezaevinde kalmasını sağlayacaktı.

Álvaro Negredo
İLGİLİ İÇERİKLER

2013’te esrar bulundurmaktan suçlanan Jones 1 yıl sonra 2014 yılında başka şeylerin yanı sıra direkt olarak satış yapma niyetiyle esrar bulundurmaktan suçlandı ve yine 2 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Rap kariyerine 4PF ile başladı.

Lil Baby’nin En Fazla Dinlenen Şarkıları ve Sözleri

 

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu