Keşfet

LG Servis İzmir

LG dünyanın en büyük beyaz eşya ve elektronik eşya üreticilerinden biridir. Dünyanın pek çok noktasına satışını gerçekleştirdiği bu ürünler garantili olarak müşterilere sunulsa da belli bir zaman sonunda garanti süreleri sona ermektedir. Beyaz eşya, klima ve televizyon gibi ürünler en çok arızaya neden olan ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

LG Servis İzmir

LG Servis bu tür ürünler ile sorun yaşayan müşterilere en kaliteli hizmeti sunmakta ve gereken hizmeti sonuna kadar sağlamaktadır. LG marka televizyon, beyaz eşya ve klima alanında hizmet veren bu firma ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Müşteriler servisin telefon numaralarını arayarak randevularını oluşturabilmekte ve adreslerine teknik servis yönlendirilmesini talep edebilmektedir.

LG Servis İzmir’de ikamet eden beyaz eşya, klima ve televizyon gibi ürünleri nedeni ile sorunlar yaşayan kişilere hizmet sunmaktadır. Evlerde ya da iş yerlerinde bulunan bu ürünler için servis yönlendirmesi firma tarafından gerçekleştirilmekte ve en kısa süre içerisinde onarım ya da bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

İLGİLİ BİLGİ:
Protranslate ile Akademik Tercüme hizmeti

Sizin de LG marka beyaz eşya, televizyon ya da klimanız var ise firma ile iletişime geçerek servis talebinde bulunabilir, sorunlarınız kısa sürede çözülmesi konusunda destek talebinde bulunabilirsiniz. Teknik servis yetkilileri ürünlerde parça değişimi gerçekleştirebilirken, ürünleri adres dışında da onarabilmektedir. Bu durum servisin uygun görmesi durumunda değişiklik gösterebilmektedir. Firma için müşteri memnuniyeti daima ön planda yer almaktadır.

WEB ADRESİ: servislg.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı