Keşfet

LG Servis İzmir

LG Servis İzmir

LG Servis İzmir
5 Ocak 1947 tarihinde Güney Kore’nin Seul şehrinde kurulan LG Elektronik bugün dünyanın en büyük elektronik firmaları arasında kabul ediliyor. Firmanın ürün gamında, televizyon, buzdolabı, bulaşık makinesi, cep telefonu gibi değişik ürünler mevcut olup, LG özel elektronik servisi olarak İzmir’de hizmet veren LG servis İzmir bu markanın buzdolabı, televizyon, bulaşık makinesine sahip olan kişilere kesintisiz çözümler sunuyor.
Çok farklı türlerde son model buzdolabı, televizyonları ve bulaşık makinesi olan markanın modeli ne olursa olsun tüm ürünlerinde yedek parçalarını bu özel serviste bulabilmek mümkün. 444 78 56 telefon numarasını İzmir’de yaşayanlar sorunu yaşadıkları zaman aradıklarında en seri biçimde elektronik cihazlarının problemlerinin giderilmesi noktasında servis alabilirler. Alanında donanımlı ve eğitimli geniş bir personel kadrosu olan firma, problemin çözümüne odaklı çalışan bir firma, İzmir’in hangi semtinde olunursa olunsun sürekli olarak hizmet veriyor.
Öncelikle LG servis İzmir ürünün modeline ve türüne göre bu alanda eğitimli ve uzman bir servis elemanı yönlendirerek problemin kaynağının bulunmasını sağlıyor. Gerekli olması durumunda parça değişimine gidiliyor, parça değişimi de tamamlandıktan sonra yeniden bulaşık makinesi, buzdolabı veya televizyon gerekli kontrollerden geçtikten sonra problemsiz çalıştığından emin olunduktan sonra müşteriye teslim ediliyor.
Firma verdiği hizmet sonrasında 1 yıl parça ve işçilik garantisi vermektedir ve verilen hizmet sonrası herhangi bir problem yaşanması durumunda hiçbir ek ücret almadan servis hizmeti sunmakta ve sorunun ivedikle giderilmesini sağlamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı