Letgo İndir Ücretsiz Letgo Yükle

letgo uygulamasi indir

Letgo uygulamasında insanlar evlerinde kullanmadıkları eşyaları satabiliyor. Bununla birlikte geniş kategoriye sahip olmasından dolayı hem alıcılar hem de satıcılar için uygun bir platformdur. Bünyesinde:

 • Spor aletleri.
 • Araba, motor ya da diğer araçlar.
 • Ev ve bahçe ürünleri.
 • Kıyafet ve aksesuar.
 • Bebek ve çocuk eşyaları.
 • Film, dizi ve müzik CD’leri.

Gibi aklınız alabileceği hemen hemen her şeyin satışı sağlanmaktadır. Dilerseniz kendi yaptığınız eşyaları da satabilir ya da bir başkasının el emeği olan ürünleri de satın alabilirsiniz.

Letgodan Ürün Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

letgo ucretsiz indir

İstenilen hemen hemen her şey satılıp satın alınan ürünlerin bulunduğu Letgo’da satın alım sırasında belli başlı dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır. Letgo ürün ilanlarının içeriğine konan ürünler konusunda hiçbir sorumluluk almamaktadır. Bu durumdan kaynaklanan kargo sorunları ortaya çıkabilir. Bu yüzden dikkat etmeniz gerekenler:

 • Satıcı ile mutlaka yüz yüze görüşme sağlayın.
 • Ürünü almadan önce mutlaka deneyin. Olası bir defoyu denerken fark edebilirsiniz.
 • Çok pahalı ürünler almaya giderken mutlaka yanınızda bir arkadaşınız bulunarak gidin. Fazla para taşıyor olmanız sıkıntı yaratabilir, herhangi bir çalınma durumu meydana gelebilir. Bu yüzden bir arkadaşın yanında bulunması her zaman avantaj sağlar.
 • Ürün garantisi devam ediyorsa hem garanti belgesini hem de faturasını satıcıdan isteyin.
 • Satış yapan kişinin öncesi satışlarında elde ettiği puanlamaları ve yorumlamaları okuyarak inceleyin.
 • Alacak olduğunuz ürünün daha önceden piyasa fiyatını inceleyin.
 • Ürünün gerçek fiyatını öğrenerek bir pazarlığa kalkışın.
 • Yalnızca legal olan ürünlerin alış verişini yapın.
 • Kargo, ön ödeme ya da kaparo gibi durumlardan uzak durun.
 • Tutarsız ya da aldatıcı ilanları rapor edin.

Letgo güvenilir bir site mi?

Letgo sadece bir aracı firmadır. Letgo güvenlik önlemlerinden dolayı iletişim ağırlığını kendi sistemi üzerinden gerçekleştirmek istemektedir. Almak istediğiniz ürünü canlı olarak görme imkanınız olduğu için üründe herhangi bir kusur bulduğunuz takdirde satın alma işleminden çekilebilirsiniz. Lakin bilmeniz ve unutmamanız gereken bir husus vardır ki resmi bir alışveriş sitesinden ürün satın almadığınız için dolandırıcılık ihtimali barındırmaktadır. Letgo hesabı silme’de çok kolaydır bunun için önerdiğimiz sayfaya gidebilirsiniz.

Letgo’da Ücretsiz Ürün Ne Demek?

Letgo’nun öğrencilere yardım amacıyla başlarmış olduğu ‘Ücretsiz Eşya’ kampanyasıdır. Bu kategori öğrenciler için kullanıcıların evlerinde bulunan eşyaları ücretsiz bir şekilde satmaları için oluşturulmuştur. Bu kategoride dikkat etmeniz gereken bir şey vardır ki o da satıcılardır. Bu fırsatı dolandırıcılığa çeviren satıcılar bulunmaktadır. Bu insanlar ücretsiz kategorisine ürün yerleştirerek ücretli bir şekilde satış sağlamaktadır. Bu durum için henüz bir tedbir alınmamış durumdadır. Letgo ürün iadesi için linki ziyaret edebilirsiniz

Letgo Eşya Nasıl Alınır?

Letgo’dan ürün satın almak, satmaktan daha kolaydır. Uygulama üzerinde alışveriş yapabilmek için üyelik işlemlerinizi onaylamanız gerekmektedir. Uygulama ya da site üzerinden Letgo’ya girerek keşfet sayfasından ‘Yakınındaki fırsatları gör’ seçeneğine tıklayınız. Burada konumunuza yakın olan yerlerde satışa çıkmış olan ürünleri görebileceksiniz. Aynı sayfa üzerinde bulunan filtreleme özelliği ile konum, fiyat, sıralama ve yayınlama gibi seçeneklerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Bunlar dışarısında ‘Arama’ butonu yardımıyla da almak istediğiniz ürün için arama yapabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünü satın almadan önce ilan hakkında daha fazla bilgi edinin ve ardından teklif sayfasında bulunan mesajlaşma bölümü ile satıcı ile görüşme sağlayabilir, fiyat için indirim isteyerek pazarlık yapabilirsiniz. En sonunda satıcı ile teslimat adresi konusunda anlaşma sağlayarak bir gün belirlemeniz yeterli olacaktır.

Eğer ki konumunuzdan uzak bir ilden satın alma gerçekleştirirseniz satıcı ile süreklilik halinde iletişim halinde kalarak kargonuzu aldıktan sonra ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için letgo indir adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

KULLANICILAR BUNLARA DA BAKTI

Başa dön tuşu