uludağ sözlük
Ekonomi

Kripto

Şuanda dünya çapında kripto para birimlerine olan ilgi oldukça fazla. Türkiye’de ve birçok ülkede yasak olsa da; internet üzerinden insanlara bu para birimlerinden satın alarak, hem kısa vadede, hem de uzun vadede yatırımlarını gerçekleştiriyorlar. Burada kripto para birimi adı verilen coinleri yakın takibe almak oldukça önemli. Zira coinleri satın almadan önce, ne kadar değer aldığına ya da değer kaybı yaşadığına dikkat etmeniz lazım. Eğer bir coin dip yapma noktasına gelmişse; ona yatırım yaparak, değer kazanmasını bekleyebilirsiniz. Fazlaca değer almış ve tavan yapmış olan coinlere yatırım yapmak çok da mantıklı olmayacaktır. Ancak her halükarda coin analiz  ederek hareket etmeniz şarttır. Analizlerinizi yaparken de size sağlam verilerle gelecek olan bir platform seçmelisiniz. Sitemizde, alanında uzman ve yatırım konusunda deneyim sahibi bir ekip tarafından, coinlerle alakalı en güncel bilgiler ve en doğru analizlere sizlere sunulmaktadır.

İLGİLİ BİLGİ:   Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Kripto

Coin Satın Almadan Önce Doğru Analiz Önemli

İlk yüz içerisinde yer alan coinleri takibe alarak, hangi coine ya da coinlere yatırım yapacağınıza daha sağlıklı karar verebilirsiniz. Coin grafik üzerinden, hangi coinin tavan yaptığı ya da dip yaptığı konusunda sağlıklı bilgilere ulaşacaksınız. Grafikte yeşil ve kırmızı renkli çubuklar göreceksiniz. Yeşil olan kısım alım yapanları göstermekte, kırmız olan kısım ise satım yapanları yansıtmaktadır. Ayrıca çizginin yukarıya ya da aşağıya doğru inip çıktığını da gözlemleyerek, değer kaybedip, değer kazandığını rahatlıkla görebilirsiniz.

Coin forum  larında da yine coin satın almadan önce, insanların fikirlerine göz atabilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan bu forum bölümünde, aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Sizlere uzman finans birimimiz, konu ile alakalı en doğru bilgileri aktaracaktır. Gerek Bitcoin, gerekse de alt coin konusunda yatırım yapmak istediğiniz para birimleri hakkında sizlere engin tecrübelerini sunacak olan finans ekibimiz; piyasalara hakim oldukları için, sizlere verecekleri bilgiler de sağlıklı yatırımlar yapmanız adına önemli bir fırsattır. Şuanda genel olarak yatırımcılar Bitcoin almak yerine, alt coinlere yöneliyorlar ve sürekli olarak yeni alt coinler türüyor. Yeni çıkan coinleri takibe alarak da yeni yatırımları uygun fiyatlardan yapabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:   Erzincan'ın Endemik Meyvesi: Cimin Üzümü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı