”hosting”
”Roket

Kişisel Blogların Önemi

”Forex”

İnternette dolaşırken, bilgi edinmek ve beni sıkmadan kolaylıkla almak istediğim bilgiyi veren site türleri arasında kişisel blog türü, her zaman ilk tercihim olmuştur. Hem gerçekten yazarın kendi deneyimleri yer alıyor olması hem de cidden bu işten keyif alarak yazanların, yazdığı ve cidden tecrübelerini aktardığı türdür kişisel blog türü siteler. Bir hadiseyi en başta sizi bunaltarak en sonunda vermez. Neyse odur! Neyi vermek istiyorsa, en başta bunu size nasıl vereceğini az çok size belli eder. Ve gerçekten de iyi deneyimler vardır ve bunlar aktarılır bu tür sitelerde…

Kişisel Blogların Önemi

Örneğin şimdiye kadar web tasarım anlamında başlangıçtan, şimdiye kadar birçok anlamda bilgiyi kişisel bloglardan sağladığımı itiraf etmeliyim. Çünkü samimi ve profesyonel anlamda bilgilerini ifşa ederler ve eğer hatam varsa da aşağıdan yorum atın derler. Bu da onların ne kadar cüretkar ve deneyim isteyen birileri olduklarını kanıtlar. Bu sayede yaptıkları hatalarının da yüzlerine vurulmasını isterler. Bu gerçek anlamda profesyonellik değil de nedir?

İngilizcenizi Geliştirmenizde İşinize Yarayacak 5 Güzel Site

Bir başka örnek vermem gerekirse, CSS anlamındaki bilgimi bloglardan karşıladım diyebilirim. Çünkü ne aradıysam süslü püslü anlatmak ve bilgiyi saklamadan veren site türün olan kişisel blogda yazarın kendine has tarzıyla da okurlarına anlatması, işin mutfağında olduğunu ve çıkan yemeğe ortak olmamızı istediğini anlayabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Birçok yazılım uzmanı ve SEO uzmanları kişisel bloglarıyla başlamış ve bu işi şirketleştirene kadar bloglarıyla ön planda bulunmuşlardır. Bir geçiş süreci denilebilir belki de iyi bir web tasarım,yazılım uzmanlığı veya seo uzmanlığı anlamında…  Şurası kesin ki büyük çapta da olsa bu uzmanlıkların bence geçiş noktası kişisel blog tarzı sitelerle başlangıcıdır.

Bu yazımızda bize destek olan ve şimdiye kadar da birkaç defa yolumuzun düştüğü kişisel bloglardan serhatpehlihan.com adlı kişisel bloğa bir göz atmanızı isterim. CSS,HTML,Web tasarım ve web yazılım ihtiyaçlarınıza tıpkı yukarıda anlattığım gibi uzmanlıkla ve içten yardımcı kaynak olacaktır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu