Kırmızı Ruj Her Senenin Modası!

instagram takipçi hilesi

Kırmızı Ruj Modası!

Maksatbilgi’de moda ve stil hakkında ,bilgi yazıları yazmaya çalışacağım. Ne zamandır ,sizlerle buluşmak için gün sayıyordum. Bu ilk yazımı yaklaşık bir haftadır düşünüyordum.Sonuçta bu yazım sizlerle ilk tanışma yazım olacak.Bu yüzden hatalarım olursa affedin.Moda herkes için ve ben Kadın ve Erkek için moda konularına yoğunlaşacağım.İlk bilgi yazımı biz kadınlara hitap etmek istedim.Ha buradan, bu kadın da feminist demeyin!Size başta bu  ilk bilgi yazım demiştim.İlk bilgi yazımın özel olacağını düşünürsek ,biz kadınlara özel olmasını istedim.Yani bayanlar önden 🙂

Özel günler,tanışma,bir davetiyeye katılma veya kadın-erkek baş başa buluşmalarda bütün kadınların derdidir daha iyi görünmek.Hatta erkeklerinde .Ama bu kadınlar için daha önemli.Güzel olmak yetmez çünkü.Bakımlı da olmak gerekir.Bu yüzden yüz makyajının son perdesi olan ruj meselesine değinmek istedim.Elbiseye göre mi ruj ?yoksa yüz teninize göre mi!Gerçek olan bir şey var.O da her elbiseye ve tene giden bir rujun olmaması.Kırmızı ruj ,ve hatta dünyaca ünlü ödül gecesi galalarında fark ettiğim bir konuya değinmek istedim.Geçenlerde de bu olaya tam da dediklerim çıktı türünden bir şey oldu.Bir internet sitesinde de benim bahsettiğim “Kırmızı rujun her senenin trend olması” konusunu yazmışlardı…

Kırmızı Ruj ünlü gala gecelerinde ve törenlerde ünlülerin de vazgeçemediği bir renk oldu.

moda-kirmizi-ruj-en-trend-maksat-bilgi
Kırmızı Ruj Kullanan Ünlüler

Peki neden Kırmızı Ruj ?

Kırmızı ruj aslında makyaj modasında bir efsanedir. Her zaman moda kalmayı başarmıştır. Eskilerden beridir en çok kullanılan ruj rengidir. Kadını son derece seksi ve son derece alımlı gösteren bir makyajdır.

Kırmızı ruju sürerken teninize en uygun kırmızı tonu seçmeniz en önemli noktadır… Tabii bir de göz makyajınız var. Göz makyajınız oldukça doğal olmalı! Aksi takdirde koyu göz makyajıyla birlikte kırmızı ruj size olduğunuzdan çok daha sert bir ima katacaktır.

Kırmızı-Rujlar-moda-monica-bellucci

Bu arada;

Dişlerinize bulaşmasını engellemek için işaret parmağınızı dudaklarınızın arasına sıkıştırın ve sürdüğünüz fazla rujdan kurtulun.

Başka bir moda ve stil bilgi yazımda görüşmek üzre kendinize çok iyi bakın!

Kırmızı Ruj Makyajı ile ilgili Videolar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu