Keşfet

Kendi İşini Kurmak İsteyenler İçin İş Fikirleri – Bayilikler

Kısıtlı sermaye ile bir iş kurmak isteyenlerin öncelikli tercihleri kaliteli bir firmadan bayilik alarak ürün ve mal tedarikini halletmek yönünde oluyor. Bayilik veren firmalar 2019 adresinde yeni bir iş kurmak isteyenler için bayilikler dağıtan firmaların listelendiğini sizler ile paylaşmak istedik. Kategoride biraz gezindiğimiz zaman çiğ köfte, döner ve damacana su bayilikleri veren kaliteli ve alanlarında başarılı firmaların listelendiğini görüyoruz. Çoğu şehirde doğru yerde ve doğru zamanda tutan ve yapanlara iyi paralar kazandıran çiğ köftecilik, et-tavuk döner ve su bayiliği açmak isteyenler site içerisindeki bayilikler konusundan yararlanabilirler.

Kendi İşini Kurmak İsteyenler İçin İş Fikirleri - Bayilikler

Yeni bir işe girereken arkanıza sağlam bir bayi desteği alarak ilerlemeniz sizin için daima iyi olacaktır. Bayilik dağıtan çoğu firma kendilerinden franchise almış olan kişilere ücretsiz olarak iş hakkında ipuçları vermek amacıyla eğitimler düzenliyor ve bu eğitimlerde sizlere iyi bir dükkan işletmecisi olmak için gereken tüm bilgiler veriliyor. İş kurmak istediğiniz sektörde yeniyseniz ve işin yapımı konusunda bilgiye ihtiyacınız varsa bayilik sistemlerini mutlaka denemenizi öneririz. Bahsettiğimiz gibi ekisajandasi.com sitesinde çeşitli sektörlerde bayilik dağıtan firmaları bulabilirsiniz.

İLGİLİ BİLGİ:
Poşet Çeşitleri Nelerdir? Ambalaj, Şeffaf Poşet Ambalaj Firmaları

SERMAYEM VAR AMA NE İŞ KURSAM BİLMİYORUM ?

Bazı kişilerde sermayesi olmasına rağmen ne iş yapacağı konusunda bir türlü karar veremez. Çevresinden bu konuda bazı tavsiyeler almak isteyen kişiler eğer çevrelerinde ticaret – esnaflık ile ilgilenen birileri bulunmuyorsa kara kara düşünmeye başlar. Onlar için şuradaki yeni iş fikirleri sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye ederiz. Bu sayfada ne iş yapsam diye düşünenler için pek çok sektörde hangi iş nasıl yapılır, ne kadar kazanılır anlatılmış. Öğrendiğimize göre sitenin sahibi de daha önceden çiğ köftecilik – kumpircilik ve tatlıcılık gibi iş deneyimleri olan bir kişi. Siteye biraz göz attığımda gerçekten de 2019 yılında iyi para kazandıracan iş fikirleri olduğunu görebiliyorum. Sermayesi olan ama bir türlü yapabileceği işi bulamayanlar için faydalı bir kaynak.

İLGİLİ BİLGİ:
Özel LG Servis 7-24 Hizmetinizde!

Yeni iş fikirleri kategorisi içerisinde yer alan 5.000 TL – 10.000 TL sermaye ile ne iş yapılır konuları da düşük sermayesi olan ve parlak bir iş fikri bulmaya çalışanlara çok yardımcı olacaktır. Bazen gözümüze ufak bir rakam gibi gelen 10 bin lira ile de küçük çaplı da olsa iş kurulabiliyormuş. Sermayeniz bu aralıktaysa ve esnaflığa adım atmak istiyorsanız sitedeki yazılar tam size göre demektir. Umarım girişmekte olacağını işlerde başarılı olur ve esnaflığın gerektirdiği sorumlulukları bilerek çevreye ve kendinize faydalı birer esnaf olursunuz. Şimdi siteye girin ve bir iş fikri edindikten sonra dükkanınızı açın !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı