Kelly Gale

Kelly Gale Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Kelly Gale 3
Tam adı: Kelly Olivia Gale (Kelly Gale)
Doğum tarihi: 14 Mayıs 1995
Doğum yeri: Göteborg , İsveç
Boyu: 1,80 m
Burcu: Boğa
Ailesi: Gita Gale, Jeffrey Gale
Kardeşleri: Jamie Gale, Sam Gale
Sevgilisi: –Kinnaman (Nişanlısı)
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2012 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Kelly Gale Kimdir? Kelly Gale, Hintli ve Avustralya asıllı ve İsveç doğumlu Victoria’s Secret mankeni (Victoria’s Secret Meleği).

Kelly Gale, 14 Mayıs 1995 tarihinde Göteborg , İsveç’te dünyaya gelmiştir. Hintli ve Avustralya asıllıdır. Annesi Gita Gale, babasının adı ise Jeffrey Gale’dir. Jamie Gale ve Sam Gale adında iki kardeşi var. Annesi diş hekimi, babası fotoğrafçı, kardeşi ise futbolcudur.  Gana’da ve Avustralya’da dört yıl yaşadı.

Gale, küçük yaşlardan beri spor yapmayı çok seviyor. Tenis ve futbol ile yakından ilgilenmiş. Näsets SK takımında oynamış. 13 yaşındayken, Göteborg’daki bir kafenin önünde model ajanı tarafından keşfedildi. İlk başlarda ailesi modellik yapmasına karşıydı. Ama bir yıl sonra bu duruma el koymadan, kendi hayatını çizmesine izin verdiler.

Kelly Gale, ilk modellik işini, giyim sektörünün en bilinen markalarından biri olan H&M ile yaptı. 2012 yılında ilk büyük defilesi olan Chanel markası ile podyuma çıktı.

2013 yılında ilk kez Victoria’s Secret Fashion Show‘da kendini gösterdi. Podyumda yürüyerek, Victoria’s Secret meleği olma yolunda hızla ilerledi. Daha sonraki yıllar, şimdiye kadar bir çok kez meleklerin podyum sahnesinde yürüdü.

Çalıştığı firmalar arasında H&M, HIGH reklamları ve kataloglarında yer aldı. Bununla birlikte Chanel, Tommy Hilfiger,  Badgley Mischka, Tom Ford, Diane von Fürstenberg, ,L’Wren Scott gibi daha birçok markanın hem yüzü hem de katalog modeli oldu.

Böylesine markalar ile iş yapan model olunca, üstelik güzel ve gelecek vadeden biri olunca, dergilerinde birçok kez kapak kızı oldu. Ve hatta olmaya devam ediyor. Aynı zamanda da magazin gündemlerinde sık sık yer alıyor.

Teen Vogue, Vogue Italia, Vogue Hindistan ve Lucky gibi dergilere konu oldu. Bunların yanı sıra Playboy ve Sports Illustrated Swimsuit Issue dergilerine verdiği iç çamaşırlı markaların pozlarıyla birçok kez gündeme oturdu.

Her gün 2-3 saat antrenman yapıyor. Sağlıklı beslenmeye dikkat ediyor. Victoria’s Secret Fashion Show’dan önceki haftalarda başlayan sıkı kampa giriyor. Melek olmak kolay değil tabi. Koşu, boks, yoga yapıyor. Hatta bu konuyla ilgili olarak, yukarıdan Youtube ikonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz, youtube kanalında yoga vb gibi aktivitelerini hayranlarıyla paylaşıyor.

Kelly Gale, Johannes Jarl adındaki bir işletme müdürü ile uzun bir ilişkisi bulunuyordu. Ancak ayrıldılar. 2019 yılının başlarında  İsveç’li aktör olan Joel Kinnaman ile çıkmaya başladı ve çift Ocak 2021 tarihinde nişanlandı.

Videoları

https://youtu.be/SvFgxbfW-go

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu