Alışveriş Rehberi

Kedi Sinekliği

Bugün kedi sinekliği hakkında bilgi vereceğim. Ve size bu ürünü yaptırdığım kaliteli bir firmayı da tavsiye edeceğim. Öncelikle biraz içimden gelenleri aktarayım.

Her ne kadar cani insanlar bulunsa da onlardan milyon kat çok daha fazla hayvan sever bulunmaktadır. Bunlardan birinin ben olduğunu gururla söylemek istiyorum. Evimde beslediğim sokakta hasta olarak bulduğum bir canım var ve onu aldığımda öyle bir hevesle almadım ve onu her zaman korumak için sokaklardan aldım. Şu an durumu iyi ve ben onu çok seviyorum. Kediler cana yakın evlat gibidirler. İnternette cins kedileri sırf oyuncak gibi bir hevesle almak yerine sizlerde gerçekten yardıma ihtiyacı olan sokaktaki canları sahiplenin.

Şimdi gelelim onları sahiplendiğimizde ilk almamız gereken önlemlerden birine tabi ki camlardan düşmemeleri için kedi sinekliği yaptırmamız gerekiyor. Çünkü bu canlar avcılık ruhuna sahip evdeki sinek peşinden koştukları gibi camlara gelen kuşlara direk dalmakla beraber kontrolsüzce aşağı düşmektedirler. Bu nedenle sineklik şart. Ancak tırnakları ile normal sineklikleri yırtabilen veya açabilen bu canlar için kesinlikle sağlam kedi sinekliği yani çelik sineklik ve kilitli bir ürün almak gerekir.

İLGİLİ BİLGİ:
Gümüş Küpe

Tabi buda biraz daha maliyetli olabilmektedir. Ancak camdan düştükleri zaman içinizin acımasını saymıyorum ve maddi yönden bakarsakta veteriner masraflarıda yaptırmış olduğunuz sinekliğin parasını görmezden gelebileceğiniz kadar düşük diyebilirim. Ben cam başına 50 tl gibi normal bir sineklik yaptırmıştım ancak yırttı ve dışarı açıldığı için pek güvenilir gelmedi çöp oldu ve paramda boşa gitti. Daha sonra Marmara sineklik diye orjinal ve sağlam çelik kilitli kedi sinekliği yapan bir firma buldum ve cam başı 175 tl verdim ancak 2-3 senedir ne kedilerim yırtabildi ne bir aksilik oldu.
kedi sinekliği Kedi Sinekliği

Kısaca kedi için yapılacak olan kedi sinekliği kesinlikle içeri açılır olması gerekir. Ve içeri açılsa bile kesinlikle güvenilir bir kilit yapılmalı ki bunu da marmara sineklik gerçekte çok iyi bulmuş ve diğer bir özelliği kedi teli asla yırtamıyor ve açamıyor. İşte bu nedenle parasını sonuna kadar hak eden bir ürün olduğunu düşündüğüm ve son günlerde internette ve tanıdıklarımın kedisinin camdan düştüğünü görünce böyle bir bilgi vererek faydalı olmak istedim. Firmanın iletişim bilgileri ve sosyal medya hesapları aşağıda ki gibidir.

Marmara sineklik 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

İLGİLİ BİLGİ:
Mutfaklarınız İçin Özel Tasarımlı Çaydanlıklar

instagram ve facebook kullanıcı adı instagram.com@kedisinekligi* facebook.com/kedisinekligi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı