Keşfet

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır cam balkon, temperli cam kanatların sürülerek birbiri üstüne katlandığı sisteme verilen addır. Sistemde cam kanatlara alüminyum bazalar silikon yardımı ile tutturulur. Daha sonra her kanadın alüminyum kanat profiline 2 adet tekerlek monte edilir. Diğer aksesuarların da monte edilmesi ile birlikte ürün uygulamaya hazır hale gelir. Kasa profilinin tekerlek çıkışının olması gereken yeri oyulur ve çıkış kapağı monte edilir. İlk zamanlar sadece alttan taşımalı sistem zamanla eğrilmiş ve üstten-alttan taşımalı modele dönüşmüştür. Günümüzde ısıcamlı ve yukarıdan askılı eşiksiz vitrin sistemleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca dikey çalışan motorlu giyotin Cam Balkon sistemleri de ticari mekanlarda ve teraslarda yoğun olarak uygulanmaya başlanmıştır.

Katlanır Cam Balkonların Faydaları Nelerdir?

Katlanır Cam balkon balkonunuzu korur ve ömürlü kullanımlarını uzatır ve fonksiyonel bir çözüm sağlar. Bu sayede balkonu tamamen kapatabilir, koruyabilirsiniz aynı zamanda da panoramik özelliği devam eder. Katlanır cam sistemleri balkonun yapısını ve şeklini değiştirmeden yapılan, Alüminyum raylara monte edilen tekerler üzerinde hareket eden, Yağmurlu ve soğuk havalarda kapatılabilen, İçeriye yağmur almayan, Veya istenildiğinde açılıp camları bir tarafa toplanabilen, Kilit sistemi sayesinde güvenlik sağlayan, Kısacası balkonunuzu yaşanılır bir yer yapıp evinizin dış görünüşünü modern hale getiren, Uzman ekipler tarafından yapıldığında yıllarca kullanılabilen modern bir sistemdir.

Katlanır Cam Balkonun Avantajları Nelerdir?

Özellikle son zamanlarda çok sık gördüğümüz cam balkon döşemeleri, balkonları bir oda gibi çevrelediğinden balkonların iç kısımlarını olumsuz etkilerden korumaktadır. Katlanabilir özellikte olan camlar ise isteğe göre açılıp kapanabildiğinden özellikle apartman dairelerinde yaşayan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca sistemin tek tek bir yere toplanması ile her mevsim en iyi çözümleri kullanıcılara sunabilmektedir. Güzel hava koşullarında sorunsuz bir şekilde açarak kullanabileceğiniz katlanabilir cam balkonlarla, kötü hava koşullarında tekrar kapatarak dış etkenlerden korunabilirsiniz. Böylece bu sistem kullanımı ve estetik görünüşü ile sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri ile gerek iş yerinizde gerekse evinizde fonksiyonel bir balkon yapmanın avantajını yakalayacaksınız. Sadece balkon ve ticari işletme girişlerinde değil teraslar içinde sık kullanımı vardır. Cam Balkon teras kapatma ülkemizde yine çok bilinen ve kulanılan sistemdir.

İLGİLİ BİLGİ:
Günümüzde Kullanılan Aydınlatma Türleri Nelerdir?

Ayrıca Cam Balkon Sistemleri, sert bir şekilde esen rüzgarlara dayanıklı olarak üretildiğinden, aksi bir durum olması halinde güvenliğiniz ön plandadır. Ayrıca katlanabilir cam sistemleri farklı renklerde de satışa sunulabildiğinden, modern ve şık bir cam balkon sistemi sahibi olmak çok kolaydır. Son olarak, anadolu cam balkon katlanır cam balkon sistemleri ile balkonlarınızı daha işlevsel bir hale getirerek güzel zaman geçirebileceğiniz yaşam alanları yaratabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı