Oyun

Kasım 2017’de Çıkan Yeni Oyunlar

Senenin oyun açısından en güzel dönemine girdiğimiz kasım ayı ile birlikte üst üste yüksek bütçeye sahip oyunlar oyuncuları karşılayacak. Football Manager, Need For Speed, Call of Duty gibi merakla beklenen oyunları ele alacağımız Kasım 2017’de çıkan oyunlar listemizde birbirinden farklı ve güzel oyunlar yer alıyor.

 Kasım 2017'de Çıkan Yeni Oyunlar

Kasım 2017’de Çıkan Oyunlar

 

Call of Duty: WWII (Xbox One, PC ve PS4) – 3 Kasım

 Kasım 2017'de Çıkan Yeni Oyunlar

Activision şirketinin vazgeçilmezi, her yılın en fazla satanı Call of Duty, bu yıl da oyuncular ile buluşacak. Son senelerde oyuncuları uzayın derinliklerine doğru götüren ve neredeyse FPS oyunundan çıkarak, Star Wars benzeri bir oyuna dönen Call of Duty, 2017’de eski günlerine geri dönme umudu ile çıkış yapacak.

Hayran kitlesinin büyük baskından sonra Call Of Duty: WWII ile İkinci Dünya Savaşı senelerine geri dönen oyun, Sledgehammer Games’in geliştirdiği oyun ile birlikte eski zevkinin peşinden gidecek.

Sonic Forces (Xbox One, PC, Switch ve PS4)- 7 Kasım

 Kasım 2017'de Çıkan Yeni Oyunlar

Sonic the Hedgehog serisinin yirmi beşinci senesi kutlamak adına Sonic Team tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından dağıtımı yapılan Sonic Forces, her zaman olduğu gibi yine platform türü bir yapım.

Robot ordusu ve yeni oyun ile beraber ilk kez karşılaşacak olduğumuz Infinite adlı düşmanımız ile beraber dünyanı ele geçiren Doctor Eggman’ı alt etmeye çalışacağız.

Need For Speed Payback (Xbox One, PC ve PS4) – 10 Kasım

 Kasım 2017'de Çıkan Yeni Oyunlar

Need for Speed Rival ile 2013 senesinde öldü denilen seriyi tekrar ayağa kaldıran Ghost Games, Rivals’ın başarasının ardından sadece Need For Speed adlı bir oyun yaparak, eski günlerine geri dönmeye çalışmıştı. Her ne kadar güzel gibi görünüyor olsa da çıkış yaptıktan sonra hedeflenmiş olan başarıyı yakalayamayan Need for Speed’in sonrasında son bir atış hakkı kalan yapımcı stüdyo, Need for Speed Payback isimli oyunu duyurmuştu.

Most Wanted ve Underground zevkini arayan oyunculara, Fast and Furious tarzı bir yapım ile yeni bir deneyim sunmayı amaçlayan stüdyo, tam anlamı ile film serisinin oyununun yapımı girişiminde bulunmuş desek yanlış demiş olmayız.

Football Manager 2018 (PC) – 10 Kasım

 Kasım 2017'de Çıkan Yeni Oyunlar

Bizlere takım elbiseler ile maç sonucu bekleten Footbal Manager serisi, uzun seneler boyunca aynı kalsa da kendisini geliştirmeye devam ediyor. Her yıl bambaşka bir özellikle oyuncuların karşısına çıkan ve birçoğunu memnun etmeyi başaran Sports Interactive, Footbal Manager 2018’de de çizgisini korumayı başarmış gibi görünmekte.

Etiketler

Bir Cevap Yazın

Kapalı
Kapalı