Karakucak’ta Scarlet X Rüzgarı Esiyor

Scarlet X Nedir?

Scarlet X Nedir?

Tek bir seans ile ciltte oldukça güzel sonuçlar alınmasını sağlayan ve cilde bütünüyle bakım yapan bir uygulama olmakla birlikte aynı zamanda ağrısız olan Scarlet X, Mikro İğneli Radyo Frekans uygulamasıdır. 0,3 papiler dermis ve 4 milimetre ile cilt de bulunan en derin katmana kadar ulaşabilen bir teknolojiye sahiptir. Epidermis ve dermisteki problemler ile aynı çözümü sağlayan ve bu cihazın kendine özel iğneleri sayesinde cilt altına radyo frekans dalgaları yollayarak cilde uyarı verir ve cildin kendisi iyileşmeye başlar.

Cildin altında onarım işlemi başlarken, cildin yüzeyine de ayriyeten hücre gelişim faktörleri harekete geçer. Ciltte bulunan ve gözle görülebilen ton farklılıkları, lekeler, yara izleri, ince kırışıklıklar ve çene konturunun belirginleşmesi de dâhil olmak üzere birçok etkili sonuç alınıyor. Özetle; Scarlet X ile cildin kendisi çok daha genç ve canlı bir görünüm kazanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Yağlı Saçlar Nasıl Geçer? Kurtulmanın Yolları Neler?

Scarlet X’in Kullanım Özellikleri Nelerdir?

  • Cihazın kendine özel başlıkları ile limitsiz atım yapılabiliyor. Bu nedenle işlem oldukça kısa bir şekilde uygulanabilir.
  • Yaş şartı aranmamakta olup, her yaş için kullanıma uygun olmaktadır.
  • Yan etkisi yoktur.
  • Cildin üzerinde herhangi bir iğne izi kalmamaktadır.
  • Oldukça yaygın bir şekilde görülen morarma ya da kanama oluşmamaktadır.
  • Yüz şekillendirme imkânı sayesinde cildin üzerinde farklılık yaratmaktadır.
  • İyileşme süreci çok kısa ve işlemin kendisi de hızlı bir şekilde uygulanmaktadır.
  • 1 ay ara ile 3 seans uygulanmakta olup 1 yıl gibi bir süreyle etkisini korumaktadır.

 

 Karakucak’ta Scarlet X Rüzgarı Esiyor

İLGİLİ İÇERİKLER

Scarlet X’in Kullanım Alanları Nelerdir?

Scarlet X’in pek çok kullanım alanı mevcuttur. Bu uygulamanın kullanıldığı alanları sıralayacak olursak şu şekilde sıralanabilir,

Cildin kendisini yenileme ve gençleştirme Cilt sıkılaştırma (Ciltte elastikiyet kaybı tedavisi)
Cildin kendisini germe ve lifting Çene ve Yüz hatlarının belirgin bir hale getirilmesi
Gıdı toparlama Cilt tonunu düzenleme işlemi
Boyunu toparlamak Vücutta bulunan lekelerin tedavisi
Yüzde bulunan ince kırışıklıkların tedavisi Cilt çatlaklarının tedavisi
Skar tedavisi Vücut sıkılaştırma
Akne tedavisi (İnflamatuar) Kol sarkmalarının iyileştirilmesi
Genişlemiş gözenek tedavisi  

 

Scarlet X Hakkında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Uygulama sonrasında herhangi bir yan etki görülebilir mi sorusu sıklıkla sorulan bir soru. Bu sorunun cevabı; uygulama sırasında yapılabilecek işlemlerde herhangi bir yan etki olmamaktadır. Aynı zamanda işlem sonrasında da bir yan etki oluşmamaktadır. Bu sebepten ötürü oldukça güvenilir bir uygulama olup şoksuz iğne teknolojisine sahip bir uygulamadır. Daha öncede bahsettiğimiz gibi herhangi bir kanama, morarma veya iğne izi oluşmamaktadır.

Uygulama sırasında çok fazla ağrı hissedilmez, uygulama öncesinde de lokal anestezi kremlerin kullanılmasıyla hasta bu acıyı çok fazla hissedemez. Aynı zamanda bu tedavi yöntemi, her yaşta uygulanabileceği gibi kadın ve erkekler rahat bir şekilde bu imkândan yararlanabilirler.

Seans olarak 1 ay ara vermek şartıyla 3 seans uygulama yeterli seans süresidir. Bu süre ortalama olarak hesaplanmış olup, cildin kendi ihtiyacına göre değişebilmektedir. Bu süreyi ayarlayan medikal estetikçiniz ya da doktorunuz sizlere duruma göre farklı seanslar ayarlayabilir. Aynı zamanda uygulama süresi 15 veya 30 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Siz de Scarlet X için hemen şimdi Scarlet X Mersin uygulayıcısı Karakucak Polikliniği’ne başvurabilir ve kısa sürede bu uygulama için randevunuzu oluşturabilirsiniz. https://www.karakucakklinik.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu