Kaptan Pengu ve Arkadaşları Film Konusu ve Oyuncuları

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Film Konusu ve Oyuncuları..! Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmi, 29 Şubat 2020 günü film severlerin beğenisine sunulmuş olan animasyon temalı bir sinema filmidir. Başrollerinde Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç ve Ufuk Yüksel alıyor.

Size özel olarak belirlenmiş dizi ve film önerileri listemize ulaşmak için, bu bağlantıyı takip etmeniz yeterlidir. Bu öneriler sayesinde zevkinize hitap eden yapımları keşfedebilir, keyifle izleyebilirsiniz.

Fazla zaman kaybetmeden Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Kaptan Pengu ve Arkadaşları film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmi
Orijinal İsmi:
Kaptan Pengu ve Arkadaşları
IMDb Puanı: 5,7 / 10
Yapım yılı: 2020
ilk vizyon tarihi: 29 Şubat 2020
Yeniden vizyon tarihi: 24 Temmuz 2020
Yaş Sınırı: Yaş Sınırı Yok
Yönetmeni: Nurullah Yenihan, Engin Baştürk
Senarist: Arzu Yurtseven, Murat Ferhat
Yapımcı:
Yapım Şirketi: Siyah Martı, TRT
Başrol Oyuncuları: Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç, Ufuk Yüksel
Türü: Macera, Aksiyon
Yapım Ülkesi: Malezya

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Film Konusu

Kaptan Pengu çizgi dizisinin beyaz perdeye uyarlanan filmi, buzulların erimesine neden olan sera gazları ve küresel ısınma gibi doğal afetlerin yarattığı tehlikeleri konu ediniyor. Kaptan Pengu ve arkadaşları, kaybolan arkadaşlarını ararken birçok maceraya atılırlar.

İlgili İçerikler

Kaptan Pengu, eriyen buzulların durdurulması için elinden geleni yaparken, en yakın arkadaşı Putuk’un eriyen buzuldan düşmesiyle sarsılır. Putuk’u bulmak için yola koyulan Kaptan Pengu’ya bu süreçte Misket, Pelik ve Mandalina da destek verir. Ekip, zorlu bir maceranın içine girerek kayıp arkadaşlarını bulmaya çalışır.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları filminin yönetmen koltuğunda Nurullah Yenihan ve Engin Baştürk oturuyor. Senaryosunu ise Arzu Yurtseven ve Murat Ferhat kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Onur Orhan Akgülgil, Emin Yaraç ve Ufuk Yüksel alıyor. Halim yapıyor. Filmde oynayan bütün oyunculara alt kısımdan ulaşabilirsiniz. Kaptan Pengu ve Arkadaşları filminin fragmanlarını da hemen onun altından izleyebilirsiniz.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmi, 29 Şubat 2020 günü seyirci ile buluştu. Film daha sonra 24 Temmuz 2020 günü tekrardan vizyona girdi.

Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmi

Oyuncu Kadrosu

Kaptan Pengu ve Arkadaşları filminin oyuncuları şu şekildedir;

  • Onur Akgülgil
  • Emin Yaraç
  • Ali Ihsan Bozdemir
  • Sensel Uykal
  • Sinan Divrik
  • Ezel Kalkan
  • Başak Arslan

Kaptan Pengu ve Arkadaşları filmi

Kaptan Pengu ve Arkadaşları Fragmanı ve Diğer Videoları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu