Keşfet

Kalorifer petek temizliği

Kalorifer petek temizliği ev ve iş yeri sahiplerinin kış başlamadan mutlaka yaptırmaları gereken bir durumdur. Özellikle birkaç senedir kalorifer petek temizliği yapılmıyorsa eğer mutlaka üzerinde özenle durulması gereken bir durumdur.

Kalorifer petek temizliği

Kombi Petek Bakım ve Temizliğinin Önemi

Birçok kişi kalorifer petek temizliği konusunu ihmal ettiği için kış boyunca hem ısınma sorunları yaşamakta hem de gereksiz yere yüklü bir miktar doğalgaz faturası ödemektedir. Halbuki sonbaharda bir saat gibi bir zamanınızı ayırarak yaptıracağınız petek temizliği sizin kış boyunca rahat etmenizi sağlayacaktır. Kalorifer petek temizliği konusunda çağırdığınız firma yetkililerimiz evinizde veya iş yerinizde bulunan tesisat borularının her birine tek tek gereken önemi göstererek ilk günkü gibi temiz olmalarını sağlamaktadır. Temizlik için kullanılan en iyi yöntem ise kalorifer tesisatının ve peteklerin içlerinin yıkanmasıdır. Bunun için ise kullanılan tazyikli su temizliği en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Kalorifer tesisatı ve petekler içerisine gönderilen belirli bir seviyedeki tazyikli su peteklerin içlerindeki atıkların temizlenmesini sağlıyor. Bu işlem sırasında verilen tazyikli suyun miktarı ve basınç seviyesi personelimiz tarafından kontrol edildiği için peteklere ve borulara zarar verme durumunun önüne geçiliyor. Bu şekilde yapılan kalorifer petek temizliği sonrası gönül rahatlığı ile kışın kullanabilirsiniz.

Kalorifer petek temizliği için peteklerin içlerinin tamamen atıklar ile dolmasını beklemenize gerek yok. Birkaç yılda bir firma çalışanlarımızı arayarak bu konuda yardım alabilirsiniz. Petekleriniz kombi derecesini yükselttiğiniz halde yeterince ısınmıyorsa, peteklerin sadece belirli bir yeri ısınıyorsa, petekler bir anda ısınıp çabuk soğuyorsa o zaman ihmal etmeden petek temizliğini yaptırmanız gerekir.

Petek temizliği nasıl yapılır ? konusunda sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan firmamız kombi bakımları ve temizliği konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Birçok markanın kombi bakımını yapan firma yetkililerimizi istediğiniz zaman çağırabilirsiniz. Bizlere ulaştığınızda petek temizliği veya kombi bakımı hangi konuda hizmet almak istediğinizi belirttiğiniz zaman biz ona göre evinize veya iş yerinize gelmekteyiz. Çünkü petek temizliği yapabilmemiz için yanımızda olması gereken cihazlar vardır. Bu nedenle bizlere ulaştığınızda almak istediğiniz hizmet konusunda bizlere bilgi vermelisiniz. Yine bizlere ulaştığınızda yaptığımız işlerin ücretleri konusunda da bilgiler alabilirsiniz.

1-4 Petek Arası : 100 TL ( İstanbul içi )
4 petekten her sonraki petek için +25 TL ekleyiniz.

İstanbul Avrupa : 0212 544 36 75
İstanbul Anadolu : 0216 612 55 90
Gsm : 0533 355 94 93

İnternet Satışlarınızı Arttıracak 10 Öneri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı