Keşfet

Kalite Elinizde Sağlık Ayağınızda

Kalite Elinizde Sağlık Ayağınızda

Günlük ihtiyaçlarımız için kullandığımız ürünleri, modern hayatın çizgileri ile birleştirmenin güzelliğini ortaya koyan Accascup, birbirinden şık karton bardaklarıyla müşterilerine farklı tasarımlarda ürünler sunuyor.

Kalite Elinizde Sağlık Ayağınızda

 

1)İstediğiniz Gibi…

Yediden yetmişe herkesin rahatlıkla ve güvenle kullanabileceği karton bardaklar, oldukça şık tasarımlarda üretiliyor. İstediğiniz tüm boyut ve şekillerde hazırlanabilen bu ürünlerde kendi markanızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bitkisel hammadde ile hazırlanan ürünlerin tümü Sağlık Bakanlığı onayından geçiyor.

2)Koku Yapmaz

Karton bardak üretiminin yanı sıra, plastik bardak, bardak kapakları ve çeşitli aksesuarların da bulunduğu Accascup, kişiye ve markanıza özel tasarımlar yapıyor. İş yerlerinizde ve özel toplantılarınızda güvenle kullanabileceğiniz bu bardaklar, sızıntı ve koku yapmıyor. Su ve sıvı sızdırmama özelliğine sahip karton bardakları dilerseniz kapaklı olarak da kullanabiliyorsunuz.

İLGİLİ BİLGİ:
Özel Kadıköy Bosch Servisleri

3)Amaç Müşteri Memnuniyeti

Kişiye, firmaya ya da kuruma özel baskıların kullanıldığı bardaklarda, birbirinden şık tasarımlara da yer veriliyor. İstediğiniz renk ve desende hazırlanan bu ürünler, Türkiye’nin her yerine rahatlıkla ulaştırılıyor. Müşteri odaklı çalışmayı kendine ilke edinmiş https://accascup.com, müşterileri için tüm istek ve önerilerin sunulduğu bir destek hattı kurdu.

4)Bardaktan Sanata

Karton bardak üretimi ile adından sıkça söz ettiren Accascup, güvenilirlik ve dürüstlük ilkesine göre hareket ediyor. Müşteri memnuniyetini artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek adına ürettiği tüm ürünlerinde, istediği başarıyı elde etti. Standartların dışına çıkmanın, modern hayata ayak uydurmak olduğunun altını çizen Accascup, daha iyi tasarımlarla karşınıza çıkmaya hazırlanıyor.

5)Yüksek Kalite

Kaliteyi elinize sağlığınızı ayağınıza getiren Accascup, bardak üretiminin yanı sıra bardak kapakları ve aksesuarlarda da değişim sunuyor. Son derece sağlıklı ve kullanışlı aksesuarlarla bardaklarınızdaki şıklığı tamamlayın.

İLGİLİ BİLGİ:
Doğal Gaz Tüketici Rehberi

6)Özel Günlerinizde Yanınızda

Hayatımızın her alanında rastladığımız ve sıklıkla kullandığımız plastik bardaklar, artık çok daha sağlıklı. Doğal ve bitkisel ürünlerle hazırlanan bardaklar, özel günlerinizde de sizleri yalnız bırakmıyor. Kendi isminizle ya da markanızla hazırlatacağınız bu ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşabilir, markanızın kalitesine farklı bir boyut kazandırabilirsiniz.  Karton bardak üretimi denildiğinde akla gelen isimlerin başında yer alan Accascup, bardak üretiminin dışında, sağlıklı bardak üretmenin haklı gururunu yaşıyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı