Kadınların Dolabında Bulunması Gereken 10 Giysi

instagram takipçi hilesi

Her kadın daha güzel gözükebilmek için uğraşır .Bazı kadınlar kıyafet dolaplarını gerekli ya da gereksiz eşyalar ile doldurmayı oldukça fazla severler . Belli dönemler arasında sezona ya da modaya uygun alışverişler yapar ancak bazı giysiler vardır ki dolabınızdan eksik olmamalıdır. İşte sizler için hazırlamış olduğumuz daha güzel görünmeniz için dolabınızda bulunması gereken 10 eşya ;

Siyah Mini Elbise

5545 ironi siyah elbise 1

 

Harika bir siyah mini elbise giysi dolabı için olmazsa olmazlarda. Hem özel günlerde hem de sıradan günlerde de giyebileceğiniz bu siyah mini elbise sizi harika hissettirirken , karşı konulamaz bir görünümde olmanızı sağlayacaktır.

Topuklu Ayakkabılar

topuklu ayakkabi

 

Her bir kadının özel günleri için bir çift topuklu ayakkabıya ihtiyacı vardır. Toplu ayakkabılar bedeninizi ve boyunuzu uzun gösterir , duruşunuzu geliştirir.

Kırmızı Bir Giysi

 

kirmizi elbise 2

Bir kadının güzelliğini vurgulayan bazı etmenler vardır ; bunlarda birisi de kırmızıdır. Yapılan araştırmaya göre bilim adamları , kırmızı giyen kadınların erkeklere daha fazla çekici geldiğini söylüyor , üstelik sadece hafif bir kırmızı ruj sürmüş olsa dahi.

Açık Omuz

Açık Omuz

 

Hiçbir şey bir çift açık omuzdan daha çekici değildir. Omzu açık bluz ve elbiseler oldukça feminendir. Üstelik çok fazla açıklığa sahip olmadan çekici görünmenin en güzel yollarından birisidir.

Vücuda Oturan Elbise

Vücuda Oturan Elbise

 

Bir vücuda oturan elbisenin sizi çekici göstermesi için açık bir yakaya ya da kısa bir eteğe sahip olması gerekmemektedir , buna rahman vücuda oturan elbiseler tüm gözleri üzerine çeker.

Deri Ceket

deri ceket

 

Tarzı hiç eskimeyen en temel ögelerden birisi de deri cekettir ; şık ve çekici olmak için dolabınızdan ayırmamanız gerekmektedir.

Dantelliler

dantelliler

 

Dantel kadar romantik ve çekici bir materyal bulmak gerçekten zordur. İsteğe balı olarak tatlı ya da seksi gözükmenize yardımcı olabilir. Bluzunuzda bulunan bir kaç dantel detay sizi daha fazla çekici gösterecektir.

Sırt Dekoltesi

Sırt Dekoltesi

 

Hem modaya uygun hem de seksi hem de sahip olmanız gereken bir giysi ! Sırt dekoltesi bulunan bluzlar ve elbiseler işi zarif tutarak dekolteye ve ilgi çekici olmanızı sağlar.

Kot ve Kolsuz Beyaz Üst

Kot ve Kolsuz Beyaz Üst

 

Bazen en sade giysiler bile en ilgi çekici olabilir. Mavi ya da siyah bir koyun üzerine beyaz bir kolsuz üst ile her zaman ilgi çekebilirsiniz.

Spor Kıyafetler

spor modasi kiyafetleri

 

Birden fazla kadın kendini spor salonunda terlerken kendisini ilgi çekici hissetmez ancak gerçek şudur ki ; bir çok erkek spor kıyafetleri içinde egzersiz yapan kadınları her zaman daha fazla ilgi çekici olarak bulur.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu